ilgiliforum facebook   ilgiliforum instagram   ilgiliforum youtube   ilgiliforum tumblr   ilgiliforum pinterest   ilgiliforum rss  

Balık

Bu konu ile benzer olabilecek diğer forum sayfaları

Ya birçok yerde farklı farklı şeyler yazıyor
hiç bir yorum çıkartamadım. anlayamadım yani, tabirini bulamadım tam olarak.
çok farklı yorumlar tabirler var.

Rüyada balık görmek
iyi birşey mi kötü birşey mi? :S

Nasıl gördüğüne bağlı olarak değişir. (Biraz kaçamak bir cevap oldu galiba  ;D)
Hayır! Boyun eğmeyeceğim, ne geçmişin acıları ne de sorunlara gebe geleceğin doğum sancıları beni korkutup yıldıramayacak! Buradayım, burada kalacağım ve var olacağım!

Nasıl gördüğüne bağlı olarak değişir. (Biraz kaçamak bir cevap oldu galiba  ;D)

zaten hep böyle kandırırlar bizim bu gariban halkı....millet de saf saf inanır işte :D :D burç, fal, falan flian ;D
İNSANLARIN BEYNİNDEKİ ÖNYARGIYI YOK ETMEK, ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZORDUR !..

YAŞAM ZORLUKLARI YENME SAVAŞIDIR !..

Allahtan senin gibi bilinçli insanlarımız var. Yoksa napardik :p
Allah'a Güven.

Aa, öyle demeyin, balık para demek, helal kazanç demek, bir de hayırlı bir kısmet demek olabilir... Bilemeyeceğim o kadarını  ;D
Hayır! Boyun eğmeyeceğim, ne geçmişin acıları ne de sorunlara gebe geleceğin doğum sancıları beni korkutup yıldıramayacak! Buradayım, burada kalacağım ve var olacağım!

Aa, öyle demeyin, balık para demek, helal kazanç demek, bir de hayırlı bir kısmet demek olabilir... Bilemeyeceğim o kadarını  ;D

anlaşılan her gün görücü gelio size ;D ;D

admin ne demek şindi o elbette ben bilinçli bir tüketiciyim :D :D

Hayır görücü biziz  :D Abim nişanlanıcak da  ;D Nereden bildin? Bak, demek ki çıkıyormuş bir şeyler  ;D

Hayır görücü biziz  :D Abim nişanlanıcak da  ;D Nereden bildin? Bak, demek ki çıkıyormuş bir şeyler  ;D

yok yok saana görücü vardır ;D ;D  hayırlısı olsun abine de....mutluuluklar dileriz vatan forum olarak :D :D çıktı çıktı :P

Erkek adama görücü olur mu yahu? Benim bildiğim erkekler görücü çıkarır... Gerçi benim bildiğim adetler İstanbul'un fethedildiği yıllardan kalma  ;D Eski kafalı dedikleri bu olsa gerek  8)

iyi de rüyayı ben gördüm ayw  :-\

Valla bu kadar karışığını da ben yorumlayamam artık  ;D

~ 

Bu konunun linki : 

Yukarıdaki linki arkadaşlarınıza göndermek için kullanabilirsiniz ve bu sayfada; Balık hakkında bilgiler nedir yazıları veya şiirleri gibi sözleri veya resimleri Balık siteleri gibi benzer birçok forum konularını bulabilirsiniz.

~ 

Son Forum Mesajları

Kaynak linkimizi belirtmek koşulu ile her türlü bilgiyi kopyalayabilirsiniz. Forum içerisinde yazılan tüm mesajların hukuki sorumlulukları mesajları yazanlara aittir. Üyeler, üyelik sözleşmesi gereği bu kuralı kabul etmiş sayılır. Ziyaretçilerimiz bu forumu kullanmadan önce Forum Kurallarını okumak zorundadırlar. Aksi durumda meydana gelecek bütün olumsuz durumlardan ziyaretçilerin bizzat kendileri sorumludur. Sitemizde telif, kişi haklarına; yasalara aykırı olduğunu düşündüğünüz bir konu görürseniz bize aşağıdaki iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 960

© 2006-2019 ilgiliFORUM.com