2 Ekim 2021 Cumartesi maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Alex10

New member
28 Kas 2020
237
0
1
Üstün Lig ve Ulusal Ekip haricinde da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her müsabakayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların yanıtlarını net bir biçimde öğrenmek istiyor.

Pekala, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 14:00 Hvidovre IF – AC Horsens Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
  • 14:00 Rubin Kazan – Nizhny Novgorod Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 14:00 Brest – FC Minsk Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 14:30 F.Düsseldorf – Paderborn Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 14:30 Holstein Kiel – Hansa Rostock Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 14:30 Jahn Regensburg – Karlsruhe Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 3, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV 1
  • 4:30 Manchester Utd – Everton İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV
  • 14:30 Coventry – Fulham İngiltere Championship Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 15:00 Vanspor – Sakaryaspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 15:00 Osasuna – Rayo Vallecano İspanya La Liga Spor SmartSmart Spor HD
  • 15:00 1860 Münih – Viktoria Berlin Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube
  • 15:00 Alessandria – Cosenza İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 15:00 Cremonese – Ternana İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 15:00 Crotone – Ascoli İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 15:00 Frosinone – Cittadella İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 15:00 Dainava Alytus – Hegelmann Litauen Litvanya A Lyga Bilyoner TV
  • 15:00 İnegölspor – Adıyaman 1954 TFF 2. Lig Kanal On6 Bursa
  • 15:30 Lafnitz – Liefering Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Salernitana – Genoa İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 16:00 Kayserispor – Trabzonspor Spor Toto Harika Lig Bein Sports 1
  • 16:00 Göztepe – Giresunspor Spor Toto Muhteşem Lig Bein Sports 2
  • 16:00 Balıkesirspor – Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 16:00 Amiens – Toulouse Fransa Ligue 2 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 16:00 Auxerre – Nimes Fransa Ligue 2 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 16:00 Keşla – Sabah Bakü Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
  • 16:00 MuSa – Jippo Finlandiya 2. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Ekenas – Jaro Finlandiya 2. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Gnistan – TPS Turku Finlandiya 2. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Varbergs – Degerfors İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 16:00 Cracovia Krakow – Stal Mielec Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 16:00 Tabor Sezana – Domzale Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Fredrikstad – Raufoss Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 KFUM Oslo – Stjordals Blink Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Ranheim – Strommen Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Sandnes – Bryne Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Sogndal – Jerv Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Start – Asane Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Ull Kisa – Grorud Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 FC Vitebsk – Isloch Minsk Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 16:00 Tabor Sezana – Domzale Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Bodrumspor – Turgutluspor TFF 2. Lig Ege TV
  • 16:30 B.Dortmund – Augsburg Almanya Bundesliga Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 16:30 Hertha Berlin – Freiburg Almanya Bundesliga Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 16:30 Stuttgart – Hoffenheim Almanya Bundesliga Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
  • 16:30 Wolfsburg – Monchengladbach Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 16:30 Dinamo Bucuresti – UTA Arad Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 16:30 Dinamo Moskova – Samara Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Amorebieta – Sporting Gijon İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 17:00 Huesca – Tenerife İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 17:00 Burnley – Norwich City İngiltere Premier Lig S Sport Plus
  • 17:00 Chelsea – Southampton İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
  • 17:00 Leeds United – Watford İngiltere Premier Lig A Spor, S Sport Plus
  • 17:00 Wolverhampton – Newcastle İngiltere Premier Lig S Sport Plus
  • 17:00 Cardiff City – Reading İngiltere Championship Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 17:00 Honka – Mariehamn Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
  • 17:00 KuPS – Ilves Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
  • 17:00 VPS – Rovaniemi Finlandiya 2. Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Dundee United – Ross Country İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Hearts – Motherwell İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Livingston – St.Mirren İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 St.Johnstone – Dundee FC İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Bohemians 1905 – Sigma Olomouc Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Ceske Budejovice – Pardubice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Slovacko – Teplice Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:15 Mallorca – Levante İspanya La Liga D Smart Youtube, Spor Smart, Smart Spor HD
  • 17:15 Kortrijk – Charleroi Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 17:15 Pisa – Reggina İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 17:30 Vizela – Santa Clara Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 18:00 Montpellier – Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 18:00 Lokomotiv Zagreb – Slaven Belupo Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 18:00 Admira – Altach Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 18:00 SV Ried – A.Klagenfurt Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 18:00 Wolfsberger – Austria Vienna Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
  • 18:00 Zhodino – Smorgon Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 18:15 Sebail – Neftçi Bakü Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
  • 18:30 Klubi 04 – KPV Finlandiya 2. Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 Halmstads – Östersunds İsveç Allsvenskan Bilyoner TV
  • 18:30 Huancayo – Alianza Huanuco Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 18:30 Lech Poznan – Slask Wroclaw Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 19:00 Torino – Juventus İtalya Serie A S Sport 2S Sport PlusBilyoner TV
  • 19:00 Beşiktaş – Sivasspor Spor Toto Üstün Lig Bein Sports 1
  • 19:00 Kocaelispor – İstanbulspor Spor Toto 1. Lig TRT SporBein Sports Max 1
  • 19:00 Adanaspor – Bandırmaspor Spor Toto 1. Lig TRT Avaz, Bein Sports Max 2
  • 19:00 Tarsus İY – Akhisarspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 19:00 Amedspor – Eskişehirspor TFF 2. Lig Yayın Yok
  • 19:00 CSKA Moskova – Krasnodar Rusya Premier Lig Rusya PL Youtube, Bilyoner TV
  • 19:00 Michalovce – Zilina Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Ruzomberok – Mikulas Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 SKF Sered – Senica Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Arsenal Tula – Khimki Rusya Premier Lig Bilyoner TV
  • 19:00 Sarpsborg 08 – Lilleström Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Viking – Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Grasshoppers – St.Gallen İsviçre Harika Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Bucaspor – Kırşehir Bld. TFF 2. Lig Ege TV
  • 19:15 Real Zaragoza – Real Oviedo İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 19:30 Cadiz – Valencia İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD
  • 19:30 Leipzig – Bochum Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 19:30 Brighton – Arsenal İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
  • 19:30 Cercle Brugge – St.Gilloise Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 19:30 St.Truiden – Oostende Belçika Pro League Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 19:30 Sepsi – Rapid Bükreş Romanya Liga 1 Bilyoner TV
  • 19:30 Spal – Parma İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 19:45 RKC Waalwijk – G.A. Eagles Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 20:00 Porto – Paços Ferreira Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 20:00 Ajaccio – Quevilly Rouen Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Caen – Valenciennes Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Dunkerque HB – Bastia Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Grenoble – Pau Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Guingamp – Rodez Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Le Havre – JDA Dijon Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Paris FC – Nancy Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Sochaux – Niort Fransa Ligue 2 Bilyoner TV
  • 20:00 Gomel – Slavia Mozyr Belarus Vysshaya Liga Bilyoner TV
  • 20:00 Viktoria Plzen – Fastav Zlin Çekya 1.Ligi Bilyoner TV
  • 20:05 Istra 1961 – Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 21:00 Heracles – Willem II Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 21:00 Zwolle – Heerenveen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 21:00 Municipal – Deportivo Binacional Peru Primera-Apertura Bilyoner TV
  • 21:00 Gornik Zabrze – Wisla Plock Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 21:00 Grazer – Floridsdorfer Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 21:15 Maribor – O. Ljubljana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 21:15 Maribor – O. Ljubljana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
  • 21:30 Nürnberg – Hannover 96 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 21:30 Longford – Bohemians 1905 İrlanda Premier Ligi Bilyoner TV
  • 21:30 Lugano – FC Lausanne İsviçre Harika Ligi Bilyoner TV
  • 21:45 Sassuolo – Inter İtalya Serie A S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 21:45 Leuven – Beerschot Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 21:45 Lierse – Mouscron Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
  • 21:45 Sligo Rovers – Waterford İrlanda Premier Ligi Bilyoner TV
  • 22:00 Atletico Madrid – Barcelona İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart, CBC Sport, Smart Spor HD
  • 22:00 Alcorcon – Real Sociedad B İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:00 Kaç – Brest Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
  • 22:00 Fortuna Sittard – NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 22:00 Brusque – Guarani Brezilya Serie B Bilyoner TV
  • 22:00 Goias – Vitoria Brezilya Serie B Bilyoner TV
  • 22:30 Arouca – Sporting Lisbon Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 22:30 Austin FC – Real Salt Lake MLS Bilyoner TV
  • 23:00 Cuiaba Esporte – America Mineiro Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 23:00 Fortaleza – Atletico GO Brezilya Serie A Bilyoner TV
  • 23:30 Alianze Lima – Cajamarca Peru Primera-Apertura Bilyoner TV