Abdülkerim Bardakçı: Marcao’yu aratmıyorum

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Galatasaray’ın 28 yaşındaki savunma oyuncusu Abdülkerim Bardakçı, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Kelamlarına son oynadıkları lig maçındaki farklı galibiyete değinerek başlayan Bardakcı, “Son oynadığımız lig maçında farklı bir galibiyet aldık. Bizim için ligin çabucak devam etmesi daha yeterli olabilirdi. Fakat herkes dinlendi. Herkes rahatladı. Ailesiyle vakit geçirdi. Herkes başını sıfırlayıp geldi. Bizim için epeyce güzel olacak.” formunda konuştu.

“Daha âlâ olacağım”

Galatasaray’a transferiyle ilgili konuşan Abdülkerim Bardakcı, “Galatasaray’da olmak her futbolcunun isteyeceği bir şey. Benim için tanım edilemez bir his. Sahiden burada olmaktan ötürü epeyce memnunum. Her geçen gün daha güzele giden bir performansım var. Bunu da devam ettirmek istiyorum. Doğal alışma süreci oldu. Birkaç şanssız ve bahtsız anlarım oldu lakin epeyce sağ olsun herkes, bilhassa Galatasaray taraftarı hayli şuurlu bir taraftar. Gerimde durdular. Çok sağ olsunlar. Ben de bu alışma sürecini en kısa müddette atlattığımı düşünüyorum. İnşallah bundan daha sonra daha âlâ olacağım.” dedi.

“Marcao’yu aratmıyorum”

Marcao’nun kadrodan ayrılması hakkında yorum yapan Bardakcı, “Marcao sahiden kaliteli bir futbolcu ve benim de beğendiğim bir futbolcu. Şu an yerini doldurduğumu düşünüyorum. Hatta bunun da daha üstüne çıkmayı hedefliyorum. Mutlaka hiç bir biçimde aratmayacağımı düşünüyorum“ sözlerini kullandı.

“Oyun oynuyorum ve kitap okuyorum”

Boş vakit içinderında gününü nasıl geçirdiği hakkında yorum yapan Bardakcı, “Trafikten ötürü açıkçası fazlaca fazla dışarı çıkmamaya çalışıyorum. aslına bakarsanız meskenim ile tesis içinde biraz ara var. 2 de köpeğim var. Genelde onlarla ilgileniyorum. Oyun oynuyorum ve kitap okuyorum. O biçimde geçiyor günlerim” dedi.