Ahmet Parıltı Çebi: Aşı olup tribünleri dolduralım

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Işık Çebi, 13 Ağustos’ta başlayacak 2021-2022 Harika Lig dönemi öncesi siyah-beyazlı taraftarlara takviye davetinde bulundu.

“BAŞINIZ DİK, ALNINIZ AÇIK DOLAŞIN”

Beşiktaş mecmuasının ağustos sayısında siyah-beyazlı topluluğa ve taraftarlara hitap eden Lider Çebi, “Şampiyonlar Ligi, Harika Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda futbolcularımız bu formalarla alanda çaba ederken sizlerin de tribünde formalarınızı giyerek grubumuzu destekleyeceğinizi biliyorum. Sokakta, çarşıda, ofiste, vapurda, otobüste, dolmuşta yeni dönem formalarımızı giyerek gururla, başınız dik, alnınız açık dolaşın.” sözlerini kullandı.

“TÜRKİYE SİYAH-BEYAZ”

İmkanı olan taraftarların, yeni dönem formalarını evlatlarına, arkadaşına armağan etmesi ricasında bulunan Ahmet Işık Çebi, “bir daha imkanı olan taraftarlarımızdan yeni dönem formalarımızı imkanı olmayan taraftarlarımıza armağan edeceğini biliyorum. Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanını bayraklarımızla donattınız ve daima bir arada ‘Türkiye siyah-beyaz’ dedik. Artık de formalarımızı giyerek tribünleri siyah-beyaz renklerle donatma vakti. Bu vesileyle Kovid-19 aşılarınızı yaptırarak sıhhatle ve itinayla tribünlerdeki yerlerinizi almanızı bekliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

LİYAKAT…

Beşiktaş’ın başarılarıyla keyifli olacakları günler için yapılanmayı sürdürdüklerini kaydeden Lider Çebi, “Beşiktaş uğruna terinin son damlasına kadar çaba edecek atletlerimizle ekibimizi güçlendiriyoruz. Başarılı olacağına inanarak misyona getirdiğimiz ve desteklediğimiz teknik yöneticimiz Sergen Yalçın ile kontratımızı yeniledik. Futbol Yatırımları San. ve Tic. AŞ Genel Müdürlüğü’ne Ceyhun Kazancı’yı getirdik. Liyakati önceliğimiz yaparak işinin ehli profesyonellerle çalışma prensibimizi uygulamaya devam ediyoruz. Yeni dönemde Ceyhun Çıkarı’nın, Sergen Yalçın’ın ve futbol grubumuzun muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum. Taraftarlarımızı armanın temsil edildiği her mecrada her vakit olduğu üzere dayanağa davet ediyorum.” formunda görüş belirtti.

KULÜPLERE DAVET

Kulüplerin iradelerinin, menajerlerin inisiyatifine terk edilmesinin Türk futbolundaki finansal çıkmazın sebeplerinden bir tanesi olduğuna dikkati çeken Lider Çebi, “Aynı futbolcuya talip olarak futbolcunun gerçek kıymetinin üzerine çıkan ödemeler, kulüplerimizi finansal çıkmazların içine sokmuştur. Futbolcu transferlerinde kulüplerin, birbirleriyle sağlıklı bağlantı ve dayanışma içerisinde olması gerektiğini bir sefer daha tabir etmek istiyorum.” yorumunu yaptı.