Alessandro Impagnetiello, Giulia Tramontano’yu kendisinin öldürdüğünü doğruladı

AIM

New member
27 Şub 2022
775
0
0
“İtirafında söylediklerini doğruladı ve ayrıntılar ekledi. Tövbe etmenin mantıklı olan tek yolunun kendi canına kıymak olduğunu söyledi. Geçen gece bunu bana tekrarladı.” Bu, Alessandro Impagnatiello’nun avukatı Sebastiano Sartori tarafından ifade edildi.San Vittore Cezaevi’nin çıkışında yedi aylık hamile olan ortağı Giulia Tramontano’yu cinayetten öldürmekten cezaevinde bulunan otuz yaşındaki zanlı, soruşturma hakimi huzurunda tasdik sorgusunun yapıldığı yerde. Barmen, yargıç Angela Minerva’nın önünde yarım saatten biraz fazla bir süre konuştu.

Cinayet Savcı Giulia Tramontano: “Cesedi yakma tekniğini aradı”

Kimseden yardım almadım, versiyonu değiştirmedim, önceki gece söylediklerini doğruladı, sadece suçun son aşamasına ilişkin ayrıntılar ekledi. Önceden tasarlamayı reddediyor. Şu anda jandarma huzurundaki sorgudan bu yana kendisini içinde bulduğu gerçeği algılamaya başladığı bir durumdadır. Üzücü ve korkunç bir durum, çok ciddi.” Ailesi işin içinde miydi? “Kesinlikle hayır”.

#losapevamotutte: Giulia Tramontano’nun cinayeti ve onay gerektirmeyen kesinlik

kaydeden Oriana Liso

01 Haziran 2023

Savunmacı, cezaevinde kalabileceğini, bu nedenle alternatif bir önlem talep edilmeyeceğini açıkladı. Ayrıca hikayenin bazı yönlerini derinlemesine araştırması gerektiğini söylüyor. “Her şeyi kesinlikle yüzde 100 kendi başına yaptığını yineledi.” Hapishanede Impagnatiello’nun başına bir şey gelmesinden korkup korkmadığını soranlara Sartori, “Hayır, sakinim, iyiler ve doğru çözümü bulduklarını düşünüyorum” yanıtını veriyor.