Analist Jason Pizzino’ya göre, 2022’nin Birinci Çeyreğinde Bu 5 Kripto Parada Yükseliş Yaşanacak

cengiz52

New member
4 Şub 2021
494
0
1
Tanınan kripto para analisti Jason Pizzino, önümüzdeki birkaç ay ortasında hangi altcoinlerin yükselmeye hazır olduğundan bahsetti. Pizzino’nun listesinde birinci sırada, stablecoin’ler için merkeziyetsiz borsa olan Curve Finance’in idare token’ı Curve Dao Token (CRV) yer alıyor. Pizzino, CRV’nin Bitcoin grafiğinin yükselişte olduğunu söylemiş oldu.

“The Sandbox üzere yükselecek mi? Muhtemelen hayır, zira vizyon, heyecan, umutlar ve hayallerin bir NFT/oyun/metaverse projesinde olduğu üzere bir DeFi projesine yerleştirilebileceğini düşünmüyorum… Fakat bu biçimde bir grafikte bu kadar sıkı bir biçimde sarılmış bir şeyde elde edilecek birtakım büyük kazanımlar olduğunu düşünüyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CRV, yazı yazılırken son 24 saatte %5 oranında düşüşle 4.89 dolardan süreç görüyordu. Analist listesinde ikinci sırada, blockchain ölçekleme tahlili Polygon’un mahallî token’ı MATIC var. Analiste göre genel kripto anlatısı Ethereum’a (ETH) geçerse, Polygon’un durumunun düzgün göründüğünü belirtiyor. MATIC, gün ortasında %8’den çok artışla 2.07 dolardan süreç görüyor.

Tanınan ismin bir daha sonraki seçimi, akıllı mukavele platformu Terra’nın mahallî token’ı LUNA oldu. Pizzino, CRV ve MATIC konusunda LUNA’dan daha optimist olduğunu belirtiyor. LUNA, son 24 saatte %5.6’dan fazla artışla 61.99 dolardan süreç görüyor.

Yatırımcının dördüncü seçimi, açık kaynaklı bir blok zinciri ağı ve Bitcoin geliştirici projesi olan Stacks’ın mahallî varlığı olan STX oldu. Pizzino, Stacks’ın şimdiden patlak verdiğini ve kısa vadeli hasılatlar gorebileceğini belirtti:

“Tüm vakit içinderın en yüksek düzeylerinde kaldığını görmek istiyorsun… Metaverse kadar büyük olacaklar mı? esasen o denli düşünmediğimi söylemiş oldum. Lakin bu çeyrekte yahut gelecek çeyrekte hareket edecek bir şeye bakmak istiyorum. Zira daha büyük sermayeli metaverse kripto para ünitelerinden emin değilim, zira ataklarını yapmış olabileceklerini düşünüyorum.”

STX, gün ortasında yaklaşık %10 oranında bir düşüşle 2.63 dolardan süreç görüyor.

Pizzino’nun tercihlerinden bir başkası, farklı blok zincirleri içinde varlıkların inançlı ve ucuz transferini kolaylaştırmayı amaçlayan bir blok zinciri platformu olan THORChain’in lokal varlığı olan RUNE.

Pizzino, RUNE’nin Bitcoin’e (BTC) karşı daha yüksek düşüşler ve daha yüksek doruklar yaptığını belirtiyor. Analist, varlığın “şu anda en kuvvetli oyuncu” olduğu için Ethereum’u da geride bırakması gerektiğini söylüyor.

RUNE, gün ortasında %3’ten çok düşüşle, yazı yazılırken 10.76’dan süreç görüyordu.