Arjantin-Fransa final maçı varsayımları

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası’nın şampiyonu aşikâr oluyor.

36 yıllık şampiyonluk hasretine son vermek isteyen Arjantin finalde son dünya şampiyonu Fransa ile kozlarını paylaşacak.

Gözlerin Lionel Messi ve Kylien Mbappe’nin üzerinde olacağı maçı kimin kazanacağı heyecanla bekleniyor. Dev maç öncesi futbol dünyasının kıymetli isimleri de favorilerini deklare etti.

Favori Arjantin

Lionel Messi’nin maça damga vuracağı fikrinin çoğunlukta olduğu kestirimler şu biçimde:

Arda Turan, “Griezmann’ı seviyorum. Lakin gönlüm Lionel Messi ve Arjantin’den yana. Onların kazanmasını ve kupayı kaldırmasını istiyorum. Bu benim isteğim lakin futbolun gerçeği Fransa’nın kazanacağını söylüyor.”

Fatih Terim, “Ben turnuva öncesinde de birebir görüşteydim. Messi’nin meslek tamamlamasını Katar’da yapmasını diliyorum. en düzgün oyuncunun kim olduğu bana sorulduğunda vakit zaman, listenin birinci üç sırasına Lionel Messi’yi koyduktan daha sonra başka basamakların konuşulması gerektiğini söylerim. Katar’da da bunu gösterdiğini düşünüyorum, turnuvayı kazanmayı hak ediyor. Ben de rekor kıracağı son Dünya Kupası maçında Arjantin ile şampiyon olmasını istiyorum.”

Sergen Yalçın, “Net bir favori yok; ortada bir maç olacak. İki ekipte da özellikleri olan futbolcular var. Kazanma talihleri eşit.”

Volkan Demirel, “Turnuvada favorilerim İngiltere ve Fransa’ydı. İngiltere elendi, Fransa kupayı kazanır.”

Nuri Şahin,
“Messi’nin bu turnuvadaki performansından dolayı Messi kazansın istiyorum”

Okan Buruk, “Direkt favorim yok. İki tarafın da artıları, eksileri var. Messi’nin futbolculuk mesleğindeki son turnuvası olması niçiniyle biraz daha Arjantin’in kazanmasını istiyorum.”