Bitstamp Yeni Bir Altcoin Listeliyor

cengiz52

New member
4 Şub 2021
494
0
1
Cardano (ADA), dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformlarından biri olan Bitstamp’te listeleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitstamp, yılın başında yaşadığı rallisi ile isminden sıkça kelam ettiren Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini duyurdu. Süreç hacmine bakılırsa Avrupa’nın en büyük kripto alım satım platformu olan Bitstamp, Cardano topluluğunda heyecan yarattı.

Good news for #CardanoCommunity: we're listing $ADA
🚀

It’s finally happening – the 6th largest crypto by market cap powering @CardanoStiftung is ready to make its appearance on Bitstamp!

More info with a full list of #Cardano pairs and launch schedule
👇
https://t.co/C2v596ilT3

— Bitstamp (@Bitstamp) November 18, 2021

Bitstamp’in duyuru hakkındaki blog gönderisinde evvela Cardano hakkında açıklayıcı bilgilere yer verildi:

“Cardano, yenilikçilere ve vizyonerlere, Cardano’nun kendilerinin dediği üzere, ‘gücü hesaplanamaz yapılardan marjlara ve bireylere bir daha dağıtmalarına’ yardımcı olacak araçlar ve teknoloji sunan bir platformdur. Açık kaynak projesi, daha inançlı, şeffaf ve adil bir toplum yaratmayı hedefliyor. Olumlu global değişimin başlatılabileceği temeli üzerine tasarlanmıştır…

Cardano, fazlaca varlıklı defter ve doğrulanabilir akıllı mukavelelerle merkezi olmayan bir uygulama (DApp) geliştirme platformu olmayı hedefleyen bir blok zinciri platformudur. Hakemli araştırma temelinde inşa edilen birinci blok zinciri platformudur. Kurucular, milyarlarca bilgiyi koruyacak kadar inançlı, global sistemleri barındıracak kadar ölçeklenebilir ve temel değişimi destekleyecek kadar sağlam olduğunu sav ediyor…”

Ne Vakit Listelenecek?

Listeleme takvimi ise şöyle:

23 Kasım: “Para yatırma ve çekme süreçleri açık fakat alım satım çabucak hemen etkinleştirilmedi.”

24 Kasım (yaklaşık TSİ 14:00): “Limit buyrukları verebilecek ve iptal edebileceksiniz, lakin bunlar eşleştirilmeyecek.”

24 Kasım (yaklaşık TSİ 18:00): “Emir eşleştirme başlayacak ve süreçler olağan biçimde yürütülecek.”

Buyruk defterleri kâfi likiditeyi topladıktan daha sonra platform, yeni pariteler için tüm buyruk cinslerini ve kart alımlarını aktifleştirecek.