Cristiano Ronaldo’nun posteri, Manchester United stadından kaldırıldı

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’nun katıldığı bir programda kulüp ve Hollandalı teknik adam Erik deri Hag hakkındaki ağır tenkitlerine Manchester United, 37 yaşındaki futbolcunun posterini sökerek cevap verdi.

Kulübü eleştiren Ronaldo’nun posteri, stattan kaldırıldı

‘Bir formadan fazlası’ kampanyasının modülü olarak kulübün tarihli ‘ikonik’ 7 numaralarla birlikte stadın dışına yerleştirilen Ronaldo posteri, Portekizli futbolcunun tenkitlerinden birkaç gün daha sonra kulüp tarafınca kaldırıldı.

“Kendimi ihanete uğramış hissettim” demişti

Ronaldo, Manchester United’da kendisini kulüpten atmaya çalışanlar olup olmadığı sorusuna, “Evet. Sırf teknik yönetici (Erik deri Hag) değil, 2-3 kişi daha var. Kendimi ihanete uğramış hissettim. Birtakım şahısların beni burada istemediğini hissettim. Yalnızca bu yıl değil, geçen yıl da…” cevabını vermişti.

“Erik cilt Hag’a hürmetim yok, zira bana hürmet göstermedi”

AA’nın haberine bakılırsa; oyuna alınmadığı Tottenham müsabakasının bitmesini beklemeden soyunma odasına gitmesi daha sonrası bir maçlığına takım dışı bırakılan Ronaldo, Erik deri Hag’a hürmeti olmadığını belirterek, “Ona hürmetim yok zira bana hürmet göstermedi. Bana hürmeti olmayana asla hürmet duymam.” demişti.