Divan Şurası’nda Ahmet Işık Çebi’ye sert kelamlar

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Beşiktaş’ın 2022 Divan Konseyi 3. Olağan Toplantısı, Lider Ahmet Parıltı Çebi’nin de iştirakiyle düzenlendi.

Toplantıya Divan Heyeti Lideri Tevfik Yamantürk’ün konuşması damga vurdu.

Ahmet Parıltı Çebi’nin kendisine yardımcısını gönderdiğini sav eden Divan Şurası Lideri, “Başkanımız yardımcısını bana yolluyor. Yardımcısı ‘Sen lidere karşısın’ diyor. Ya ben niye lidere karşı olayım? Üç yılda beş antrenör değişti bu kadro. Benim aklıma yatmıyor bu.” tabirlerini kullandı.

“Aklımıza yatmayan işler var”

Yönetimi sert biçimde eleştiren Yamantürk, “Kendi şirketlerimizde bu kadar sık idare (hoca) değiştiriyor muyuz? Mümkün değil. Kendi iş yerinizde yapmadığınızı, bize emanet olan bir yerde nasıl uygulayabiliyorsunuz? Burası bize babadan kalmadı.” dedi.

“Bu idareyle görüşemiyoruz”

Çebi idaresiyle görüşemediğini söyleyen Tevfik Yamantürk, “Fikret Orman lider periyodunda biz kimi şeyleri görüşüyorduk. Lakin maalesef bu liderimizle bu görüşmeleri bitirdik. Bunu anlıyorum lakin kabul etmiyorum.” şeklinde konuştu.

“Çebi ile Allah korusun akraba bile olmak istemeyiz”

Beşiktaş Divan Konseyi Lideri Tevfik Yamantürk ayrıyeten, “Çebi Beyefendi ile bu çatı altında olmasak birbirimizle arkadaşlık yapmayız. Farklı dünyaların insanlarıyız. Arkadaşlık değil, komşuluk da yapmak istemeyiz. Allah korusun akraba da olmak istemeyiz.” diyerek kelamlarını noktaladı.