Erman Toroğlu: Galatasaray idaresi yurt haricinden hocalarla görüştü

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Süper Lig’in 10. haftasında Galatasaray, deplasmanda Kayserispor ile karşı karşıya geldi.

Sarı-kırmızılılar çaban 2-1 mağlup ayrılırken teknik yönetici Okan Buruk tenkit oklarını üzerine çekti.

Spor müellifi Erman Toroğlu, Kayserispor – Galatasaray maçının akabinde A Spor ekranlarında yorumlarda bulundu.

Toroğlu açıklamasında, “Galatasaray atak yapıyor lakin tertip falan yok. Golde de aslına bakarsanız çarpa çarpa gitti. Kayserispor karşısındaki ekibi Galatasaray olarak görmese bugün 5 atardı. Galatasaray’da uğraş yok, kaçak dövüşüyorlar.

“Okan Buruk gruba 3 gün müsaade vermiş”

Okan Buruk kadroya 3 gün müsaade vermiş. Arkadaş senin Avrupa’n yok bir şeyin yok ne müsaadesi veriyorsun oyunculara? Olay büsbütün Okan Buruk’ta, istenileni veremiyor şu ana kadar. Futbolcuların hiç bir kontağı yok birbiriyle. Çok net görünüyor.

Kayserispor ekibinde herkes birbirinin açığını kapatıyor. Galatasaray’da yok bu biçimde bir şey. Icardi’ye bakıyorum, 90 dakika alanda kalmış. Ne yaptı 90 dakika alanda kalacak? Galatasaray kadrosunun ortasında bir huzursuzluk var. Bu ekibe bir üst akıl lazım.

“Yönetim birtakım isimlerle görüşme yaptı”

Galatasaray idaresinin yurt haricinde kimi isimlerle görüşmeler yaptığı dedikoduları kulağıma geldi. Ben duyduysam Okan Buruk da duymuştur.

Defans oyuncusunun kolu kapalıyken top denk gelirse elle oynama sonucu çıkmıyor. Fakat atak oyuncusunun kolu kapalı dahi olsa gol olursa iptal oluyor. Bence büsbütün saçmalık fakat kural bu türlü. Bunun mantığını açıklamanız gerekir.”
sözlerini kullandı.