Fanatik Fenerbahçe taraftarı Ali Koç’a sitem etti

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
30 yıl Almanya’da gurbetçi olarak çalıştıktan daha sonra doğduğu Susurluk’a gelerek inşa ettiği Fener Villa’da ömrünü devam ettiren İsmail Özhan, ekibin başarısızlığından duyduğu üzüntüyü lisana getirdi.

Konutu, arabası, kıyafetleri, beslediği muhabbet kuşu bile sarı-lacivert renklerde olan fanatik taraftar İsmail Özhan’ın ayrıyeten arabasının plakası ve ailesinin kullandığı telefon numaralarında Fenerbahçe’nin kuruluş tarihi olan 1907 sayıları bulunuyor.

“BÜTÜN HAYATIM FENERBAHÇE”

Dünyaya Fenerbahçeli olarak dünyaya geldiğini belirten Fanatik Fenerbahçe taraftarı İsmail Özhan Fenerbahçe sevgisini şöyle lisana getirdi:
“Ben İsmail Özhan 1962 yılında Susurluk’ta Fenerbahçeli olarak dünyaya geldim. 30 yıl boyunca Almanya’da Fenerbahçe hasretiyle yaşadım. Tek hayalim memleketime dönüp Fenerbahçe’ye yakın olup, Fenerbahçe’nin ortasında yaşamaktı. O yüzden meskenime Fenerbahçe formasını giydirmek hayalimdi ve sonunda Allah’a şükür meskenime ekibimin formasını giydirdim. Otomobilim da sarı lacivert, otomobile da formayı giydirdik. Kullandığım bütün telefon numaralarım 1907 ile bitiyor. Konutumun bulunduğu sokağın ismi de resmi olarak Fenerbahçe Sokağı oldu. Yani benim ve ailemin her şeyi Fenerbahçe, Fenerbahçe ile yatıyor, onunla kalkıyoruz. Yani ömrümüz Fenerbahçe’ye endeksli.”

“YÜZÜMÜZ GÜLMÜYOR”

hayatının her alanının Fenerbahçe’ye odaklı bulunmasına karşın gönül verdiği kadronun ligde istediği sonuçları alamamasından duyduğu üzüntüyü lisana getiren İsmail Özhan, Fenerbahçe Kulüp Lideri AliKoç’a seslendi. Özhan, “yaşamımız Fenerbahçe’ye endeksli olduğu için son vakit içinderda alınan sonuçlardan hiç yüzümüz gülmüyor, daima hüzün daima hüsran. Ali Koç’a sesleniyorum buradan artık bize gülme vakti geldi, Kâfi bu çektiğimiz zahmet. Liderim artık bu işe bir el at, bizi bu azaptan kurtar. Kâfi artık ben Fenerbahçe’mi özledim, benim Fenerbahçe’mi, gerçek Fenerbahçe’mi, gol atan Fenerbahçe’mi özledim. O coşkuyu sizden bekliyoruz” dedi.

“FENERBAHÇE TOPARLA ARTIK KENDİNİ”

Tek dileğinin Fenerbahçe’nin kendisini toparlayarak ligde hoş sonuçlar alması olduğunu belirten Fanatik Taraftar İsmail Özhan, “Tek dileğim Fenerbahçem toparla artık kendini. Otomobille yola çıkınca evvelce ne hoş el sallayanlar, durdurup fotoğraf çekilenler vardı. Artık de bir daha var sağ olsunlar lakin daha hayli halimize gülenlere de epeyce rastlıyorum.” diye konuştu.

“NE KEYİFLİ TÜRK’ÜM DEYİP DE FENERBAHÇELİ OLANA”

Fenerbahçe’nin aldığı sonuçlar ne kadar makus olursa olsun, gönül verdiği grubu desteklemekten asla vazgeçmeyeceğini de lisana getiren İsmail Özhan, “Fenerbahçe’de ne kadar şanssız bir devir de yaşasak Fenerbahçe’den asla vaz geçmeyeceğiz. Fenerbahçe meşalesi söndü sananlar o meşale hiç bir vakit sönmeyecek, inadına inadına yanacak. Ne memnun Türk’üm deyip de Fenerbahçeli olana.” sözlerini kullandı.