Jorge Jesus: Daha epeyce gol atabilirdik

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Süper Lig’in 10. haftasında Fenerbahçe, MKE Ankaragücü ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Eryaman Stadyumu’ndaki çabayı Fenerbahçe, 3-0’lık skorla kazandı.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, 3-0 kazanılan MKE Ankaragücü müsabakasını kıymetlendirdi.

“Daha hayli gol atabilirdik”

Oyuncularını tebrik eden Jorge Jesus, “Galibiyetler her vakit uygundur. İki gol bulduk lakin birinci yarım saatte zorluklar yaşadık. Her maç için kazanmak en değerli emel. Oyuncularımı tebrik ederim. Rakiplerden daha uygun olmak için çalışıyoruz. Daha fazlaca gol atabilirdik.

Taraftarlarımıza da teşekkür ederim, bizi desteklediler. Artık lig maçı ve daha sonrasındaki Rennes maçına odaklanacağız. Kümedeki en önemli rakip.
” tabirlerini kullandı.

“Taraftarın dayanağıyla maçın kolaylaşacağını düşünüyorum”

Taraftarların takviyesiyle maçların daha kolaylaşacağını söyleyen Jesus, “Cumartesi Başakşehir, Perşembe Rennes maçı var. Hafta içi maç olmaması, dinlenmek için hoş olacak. Başakşehir sıralamada üzerimizde, sıkıntı maç olacak. Taraftarın dayanağıyla maçın kolaylaşacağını düşünüyorum.” dedi.

“Altay Bayındır’ı tribüne çağırmalarını istiyorum”

Hafta sonu oynanacak olan Başakşehir maçı öncesinde taraftarların Altay’ı tribüne çağırmasını isteyen Jorge Jesus, “Kendimi uygun hissediyorum. Haftada 2 maça alışkınım. Haftada 1 maç yapsak, alışkın olmazdım. Şampiyonlar Ligi ya da UEFA Avrupa Ligi, daha sonrasında lig maçı. Cumartesi günü oynayacağımız maça taraftarı davet ediyorum ve Altay Bayındır’ı tribüne çağırmalarını istiyorum.” sözlerini kullandı.