Kerem Aktürkoğlu: Hocamla aramız güzel

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Galatasaray’da son maçta Kerem Aktürkoğlu ile Torrent içinde yaşananlar merak uyandırmıştı.

Yeni Malatya maçında 84. dakikada kenara alınırken, Teknik Yönetici Domenec Torrent’e hal yapar üzere kulübeye yönelen Kerem Aktürkoğlu’nun, yanlış anlaşıldığını hissettiği için konuşma muhtaçlığı duyduğu öğrenildi.

Hocasına saygısızlık yaptığıyla ilgili yorum ve paylaşımlar üzerine, planda olmamasına karşın Kerem’in yayıncı kuruluşa röportaj verdiği açıklandı.

“Aramız çok iyi”

“Ailemden terbiye aldım. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Aramız çok iyi” diyerek hocasına haksızlık yapılmamasını isteyen sarı-kırmızılı futbolcunun, “Fenerbahçe maçına ve bu müsabakaya sakat çıktım, tam iyileşmedim. Hocaya 70 dakika oynayabileceğimi söylemiş oldum. Şut çekmemem lazım. Ayağımı sordu, ‘Ağrım olmadı lakin o durumda şut çekmem lazım’ dedim. Ben büyüklerime terbiyesizlik yapmam” bu sözlerle yanlış anlaşılmanın önüne geçmek istediği lisana getirildi.

“Sahada olan alanda kalır”

Torrent ise genç futbolcunun hareketiyle ilgili olarak, “Las Vegas’ta olduğu üzere, saha içerisinde olan, saha içerisinde kalır. Ortada bu biçimde şeyler oluyor, futbolun modülü. ‘Sakin ol, fazlaca yeterli oynadın, aklında bu kalsın’ dedim” diyerek mevzuyu noktalamıştı.