Kim Min-Jae ve İrfan Can Kahveci’nin güldüren diyaloğu

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Muhteşem Lig’in 32. haftasında Fenerbahçe meskeninde Galatasaray’ı 2-0 mağlup etti.

90 dakika boyunca heyecanın üst düzeyde olduğu müsabakada maçın en âlâ oyuncularından İrfan Can Kahveci de gayret sonunda açıklamalarda bulundu.

Galibiyeti hak eden tarafın kendileri olduğunu söz eden İrfan Can Kahveci, “Maçın başından sonuna kadar oyunu domine ettik. Her şeyi yaptık. Bugün hak eden taraf bizdik. kararında da galip geldik epeyce memnunuz. Fenerbahçe’de oynayan her oyuncunun Galatasaray maçı için başka bir motivasyonu olur. Birebir biçimde Galatasaray’da da o denli. Biz her maça motive oluyoruz ancak bu maçlar derbi olduğu için fazlaca kıymetli. Galatasaray şayet olmazsa Fenerbahçe olmaz, Fenerbahçe şayet olmazsa Galatasaray olmaz. Biz bu maçlardan keyif almak istiyoruz ve alıyoruz.” diye konuştu.

“Kalan maçların hepsini kazanmak istiyoruz”

Kalan maçların hepsini kazanmak istediklerine değinen İrfan Can Kahveci, “aslına bakarsan şu anda ikinci olduk. Ligin kalan maçlarının hepsinden galibiyetle ayrılmak istiyoruz. İnşallah önümüzdeki maçlara bakacağız” sözlerini kullandı.

“Bugün alkışladılar, yarın tahminen ıslıklayabilirler”

Alana çıktığı her maçta taraftarın yüzünü güldürmek istediğini belirten İrfan Can Kahveci, “İsmail hoca Fenerbahçe’nin ortasından gelmiş biri. İllaki bir tesiri oluyor. esasen ikili bağlantıları fazlaca güzel. Her gün kulüpte görüntüleri, maçları izliyoruz. Daima taktik idmanlar yaptırıyor. Onun da hissesi var olağan ki. Geçen hafta kulüp televizyonumuza söylemiştim. Taraftarımızın benden beklentisi devasa yükseklikte. Benden onların beklentisine karşılık vermeye çalışıyorum. Her gün daha epey çalışıyorum. Bugün alkışladılar. Yarın tahminen ıslıklayabilirler. Ben alana çıktığımda onların yüzünü güldürmek istiyorum” formunda konuştu.

“Adam adam adam!”

Öte yandan İrfan Can Kahveci’nin basın mensuplarına konuştuğu sırada oradan geçen Kim Min-Jae’nin Türkçe olarak “Vay adam adam adam” diye bağırması dikkat çekti. İrfan Can Kahveci de Güney Koreli stopere “Machine (makine)” diye bağırdı. İkilinin kısa diyaloğu toplumsal medyada da epeyce konuşuldu.