Mobil kırma eleme Tesisi nedir ?

Meltem

Global Mod
Global Mod
6 Haz 2021
1,417
0
1
Mobil krma eleme tesisi, krma, eleme veya secme operasyonlarnn, cogunlukla konik krc veya krma makinalar gibi tarm ve endustriyel urunleri icin kullanlan, tasnabilir olarak donatlms bir gruptur. Mobil krma eleme tesisleri, uretim, dagtm veya ogutleme operasyonlarnn arkasndaki islerden biridir. Bu sistemler, ortak olarak calsan bir ana krc veya krma makinesi, bir cop kolektoru, bir cop skstrc, bir cop tank ve bir transfer pompasndan olusur.

Mobil Krma Eleme Tesislerinin Ozellikleri

Mobil krma eleme tesisleri, uretim veya dagtm operasyonlarnn kolayca tasnabilmesi veya calsma ortamna kolayca adapte edilmesi icin tasarlanmstr. Mobil krma eleme tesisleri, cevresel etkiyi azaltmak icin cok az yag veya yaglama svs kullanr. Bu tesisler, kurulum ve calsma srasnda cok az gurultu uretir. Mobil krma eleme tesisleri, cevresel etkiyi azaltmak icin dogada hicbir kirlilige neden olmaz.

Mobil Krma Eleme Tesislerinin Faydalar

Mobil krma eleme tesisleri, uretim veya dagtm operasyonlarnn cok verimli bir sekilde yurutulmesini saglar. Bu tesisler, tarm ve endustriyel urunler icin tasarlanmstr, bu nedenle urunlerin kalitesini arttrmaya yardmc olur. Bu tesisler, uretim maliyetlerini dusurmeye yardmc olur. Mobil krma eleme tesisleri, cevresel etkiyi azaltmak icin optimize edilmistir ve cevreye hicbir zarar vermez.