Nathan Redmond: Beşiktaş’a gelmeden Beckham’la görüştüm

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Beşiktaş’ın yeni transferlerinden Nathan Redmond, basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Redmond kendisine yöneltilen, “David Beckham paylaşımı yaptı. Beckham’ın kendisine ne üzere tavsiyeleri oldu?” sorusuna,“Çok özel, spesifik bir şey söylemedi. Kendi deneyimlerinden bahsetti. Kendisi birfazlaca yerde futbol oynadı. Mesleğinin en hoş vakit içinderının İngiltere haricinde olduğunu anlattı. Beşiktaş’ın fazlaca farklı bir atmosfere sahip olduğunu ve buradan keyif almam gerektiğini söylemiş oldu Beckham.” şeklinde cevap verdi.

“En uygun biçimde derbiye hazırlanacağız”

Redmond açıklamalarında, “Beşiktaş taraftarının muazzam sevgisi ve dayanağını gördüm. 2 maç oldu epey erken lakin istediğimiz sonuçları alamazsak da taraftarın gösterdiği sevgi inanılmazdı.

Önümüzdeki derbiye hazırlanmak için süremiz var. En güzel biçimde derbiye hazırlanacağız ve taraftarlarımızın gönlünü alacağız, onları keyifli edeceğiz.

“8-9-10 numarada oynadım”

Tabii ki en güzel oynadığım yerler sol ve sağ kanat. Lakin 16-17 yaşındayken, 8-9-10 numarada oynadım. Yeri geldi kanat beki olarak oynadım. Genç bir oyuncuyken bunun da getirileri oldu. Bonus bir oyuncu olmamı sağladı. Oyunu anlamak için farklı konumlarda nazaranv almam uygun oldu. Bunun getirileri sahiden hayli oldu.

“Stadımızda inanılmaz bir atmosfer var”

Beklediğimden çok daha âlâ bir lig ve ortam var. Beklentileri belirlemek epeyce değerli hayatta. Tesisler, saha, atmosfer epeyce uygun. İngiltere’deki atmosferleri sizler de güzel biliyorsunuz. Stadımızda inanılmaz âlâ bir atmosfer var. Oyun temposu manasında Muhteşem Lig geride. Premier Lig’de maçlar epeyce süratli akıyor. Üstün Lig oyun temposu açısından daha yavaş diyebilirim.

“İngiltere’den birtakım teklifler de aldım”

İngiltere’den kimi teklifler vardı. Beşiktaş’ın ilgisi vardı. Transfer periyodu bitmedilk evvel de konuşuyorduk bunları. Hoca ve Dele Alli ile konuştuk. Daha da kıymetlisi ailemle konuştum. Buradaki ilginin de güzeline gitmesiyle birlikte yeni bir maceraya atılma sonucu verdim. Buraya gelme konusunda net fikirlere sahip oldum diyebilirim. Yalnızca Beşiktaş (gülerek).

Ligin temposu düşük. İngiltere üzere bir yerden geldikten daha sonra bir fark oluyor. İngiltere’de de hakemi aldatmaya yönelik kimi sıradan fauller alınmaya çalışıyor. Türkiye’de kolay fauller verilebiliyor. Bu oyunun akışını zedeleyebiliyor.”
tabirlerini kullandı.