Obinna Nwobodo, Göztepe’ye veda etti

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Muhteşem Lig ’de kümede kalma talihini çok zora sokan Göztepe’de yaprak dökümü başladı. Sarı-kırmızılılarda birinci 11’in değişmezlerinden olan Nijeryalı orta saha oyuncusu Obinna Nwobodo, yayımladığı bildiriyle Göztepe’ye veda etti.

“Göztepe’nin bende yeri her vakit farklı olacak”

Obinna iletisinde, “Ligin birinci yarısından itibaren birfazlaca kulüp bana transfer teklifinde bulundu. O periyotta liderimizle bir görüşme gerçekleştirdik. Göztepe’de kalmam gerektiğini bana iletti. Benim hislerim ve isteğim tıpkı istikametteydi ve Göztepe formasıyla elimden gelenin en uygununu yaparak uğraşımı sürdürdüm. Devre içinde ABD’den gelen teklif benim mesleğim açısından sahiden değerliydi. Mevcut durum düşünüldüğünde bu teklife bugün prestijiyle olumlu dönüş yapmak istediğimi idareye ilettim. Mesleğim ismine öncelikli olarak Göztepe Kulübü’ne ve taraftarına minnet borçluyum. İzmir ve Göztepe’de epey hoş anılar biriktirdim. Taraftarımız bana her vakit inandı ve güvendi. Göztepe’nin bende yeri her vakit farklı olacak. Bu büyük toplulukta umarım ben de hoş izler bırakmışımdır. Beni destekleyen, her vakit yanımda olan Göztepe ailesine sonsuz teşekkür ederim.” tabirlerine yer verdi.

Obinna Nwobodo, ligin devre içinde ABD MLS Ligi gruplarından FC Cincinnati’den teklif almıştı. ABD takımının 25 yaşındaki Obinna için Göztepe’ye 2 milyon Dolar bonservis fiyatı ödemesi bekleniyor.