PSG’de Neymar’dan Messi itirafı

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Ligue 1 devi Paris Saint Germain’de Neymar suskunluğunu bozdu. Goal France’a konuşan deneyimli oyuncu yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Neymar, Lionel Messi’nin Paris Saint Germain’e transferi hakkında itirafta bulundu.

“Kendini meskeninde hissediyor”

Lionel Messi’nin Barcelona’da uzun yıllar forma giydikten daha sonra gruptan ayrılmasının güç olduğunu belirten Neymar, “bu biçimde bir değişiklik yapmak onun için sıkıntı. Zira birkaç yıldır Barcelona’daydı ve artık her şey onun ve ailesi için değişti. Güç lakin bence artık durum daha da düzgüne gidiyor. Kendini konutunda hissediyor” dedi.

“beraber eğlenebilmeyi istiyorum”

Lionel Messi’ye Paris Saint Germain’e alışma sürecinde yardımcı olduğunu tabir eden Brezilyalı yıldız, “Lionel Messi’yi uzun vakittir tanıyordum. Onunla konuşarak alanda ve idmanda ona yardım etmeye çalıştım. Onun için güç bir değişiklik oldu. Önümüzde biroldukça şey ve zorluk olduğunu biliyoruz, lakin üstesinden geleceğimize eminim. Onun eğlenmesini ve bir arada eğlenebilmeyi istiyorum” açıklamasını yaptı.

Paris Saint Germain’deki mesleği hakkında konuşan Neymar, “Fiziksel olarak yeterliyim ve memnunum. Yeni oyuncular güzel durumdalar ve kaliteli futbolcuları almak ekibi güçlendiriyor ve bizim için de yeterli oluyor. Bizi daha kuvvetli kılıyorlar. Umarım daha fazlaca kupalar kazanırız” sözlerini kullandı.