Rıdvan Dilmen: Mesut’u Los Angeles istiyor

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Muhteşem Lig’in 33. haftasında Fenerbahçe, konutunda İzmir grubu Göztepe’yi ağırladı. Sarı-lacivertliler, Serdar Aziz ve Arda Güler’in golleriyle gayretten 2-0 galip ayrıldı.

Fenerbahçe’de geçtiğimiz haftalarda Mesut Özil ve Ozan Tufan, idarenin sonucuyla takım dışı bırakılmıştı.

Mesut Özil ile ilgili olarak Rıdvan Dilmen’den çarpıcı açıklamalar geldi.

“Mesut ile Ozan’ı kalmasını isterim”

Mesut Özil ile yakınlığıyla tanınan Rıdvan Dilmen, “Mesut Özil ve Ozan Tufan, ekipten farklı saatlerde çalışıyor. Mesut Özil’in kontratında ekiple çalışma zaruriliği var. Fenerbahçeli olduğu için farklı çalışıyor. Bu krizi bildiğim kadarıyla Enner Valencia ile de yaşadılar. Onunla ilgili sorunu aştılar. Umarım kulüp, Mesut ve Ozan için de en güzel sonucu verir. İkisinin de kalmasını isterim.” dedi.

“Mesut Özil güçlü olduğu vakit formayı vermez”

Arda Güler’in Mesut Özil ile kıyaslanmasıyla ilgili açıklama yapan Rıdvan Dilmen, “Mesut Özil güçlü olduğu vakit formayı vermez. Arda Güler de olacak, tahminen de Mesut Özil’i de geçecek. Arda Güler’de Sergen Yalçın’ı görüyorum. Arda, Mesut’tan daha golcü.” tabirlerini kullandı.

“Los Angeles FC istiyor”

Son olarak Mesut Özil ile ilgili transfer teklifini de açıklayan Rıdvan Dilmen, “Mesut Özil’i 15-20 günde bir görüyorum. Los Angeles FC kulübü istiyor. Yazılı ileti olarak da okumuştum. İki yıl daha kontratı var, Fenerbahçe’de kalmak istiyor. Ne olacağını vakit gösterecek.” açıklamasını yaptı.