Rigobert Song: Tüm hayatımı Cim Bom’a verdim

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
2022 Dünya Kupası kura çekimi sırasında TRT Spor’un sorularını yanıtlayan Song, “yaşamım boyunca futbol için çalıştım. Bu Dünya Kupası Katar’da oynanacak.

Bence bu hoş bir tecrübe olacak. Kamerun inançlı bir kadro. Çalışkan bir ekip. Umarım her şey fazlaca hoş olacaktır” dedi.

Kamerun’dan beklentileriniz nedir sorusuna ise Song, “Bu bir turnuva. Kolay olacağını söylemiyorum. Lakin o an geldiğinde kazanmak için gerekeni yapacağız ve çalışacağız. Çok yeterli bir kadromuz var. Fark yaratmaya çalışacağız. Brezilya da o kümede. Gerekeni yapıp ikinci tipe kalmak istiyoruz.” karşılığını verdi.

“TÜM HAYATIMI CİM BOM’A VERDİM”

Harika Lig’le ilgili kanıları ve sundan daha sonraki maksatlarıyla ilgili olarak da Kamerun Teknik Yöneticisi Rigobert Song, “Cim Bom… Cim Bom’u seviyorum. 4 yıl orada oynadım. Tüm hayatımı onlara verdim. Onlar bana tıpkı şeyi verdiler. Çok memnundum. Galatasaray ve Türkiye’de oynadığım için fazlaca memnundum. Galatasaray, Türkiye’deki birinci ekibim. Onlarla her şey kazandım. Türkler bizim üzere. Trabzonspor’da iki yıl oynadım. Çok memnundum. Türkiye’yi fazlaca özlüyorum. Şu anda da memnunum. Bana öğrettiğiniz şeyleri diğerlerine öğretiyorum. Tahminen Türkiye’de çabucak sonrasında teknik yönetici olarak dönerim. Kim bilir? Türkiye’yi fazlaca seviyorum.” diyerek kelamlarını noktaladı.