Roberto Bravo’nun yeni marka yüzü, Gökçe Bahadır oldu

Yeşils

Member
6 Kas 2020
279
0
16
Küresel bir Türk mücevher markası olan Roberto Bravo, yeni marka yüzü Gökçe Bahadır’ı düzenlediği davet ile duyurdu.

olağan dışı öyküleri ve tabiatın renklerinden ilham alan dizaynlarıyla öne çıkan Türkiye mücevher bölümünün memleketler arası markalarından Roberto Bravo’nun yeni marka yüzü, canlandırdığı karakterlerle başarılı performanslar sergileyen ünlü oyuncu Gökçe Bahadır oldu.

Nihat Odabaşı’nın direktörlüğünü yaptığı, bayan gücünü ele alan ve bayanlara “Bravo” diyen bir konsepte sahip reklam sineması, Roberto Bravo İdare Heyeti Lideri Mustafa Kamar’ın mesken sahipliğinde Gökçe Bahadır’ın iştirakiyle Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen özel bir davette birinci sefer görücüye çıktı.

Gökçe Bahadır İş Birliği, Roberto Bravo’ya Güç Katacak”

İş birliğine ait değerlendirmede bulunan Mustafa Kamar, şunları lisana getirdi: “Roberto Bravo, mücevher seyahatine 1948 yılında başlayan ve üç kuşaktır devam eden milletlerarası bir Türk kuyum markası… Türkiye’de İstanbul Nuriosmaniye ve İstanbul Havalimanı ile Antalya Land Of Legends Hotel olmak üzere 3 mağazası ve 239 satış noktasıyla turizm bölgelerinde yer alıyoruz. Yurt ortasındaki dördüncü mağazamızı ise 2023 yılında bir daha turistik olarak büyük ehemmiyet taşıyan İstanbul’daki Haliç Tersane’de açmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin dünyaya açılan mücevher markası olarak yurtharicinde Rusya ve İtalya’da toplam 11 mağazamızla hizmet verirken toplam 50 ülkede 289 satış noktasında yer alıyoruz. Roberto Bravo olarak her biri el personelliği tasarımlarımızı eşsiz ruhlarla buluşturuyoruz. Yaklaşık 75 yıllık serüvenimizde ülkemizin ünlü oyuncularından Gökçe Bahadır ile yeni bir sayfa açmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Bedelli taşların gizemli ve büyüleyici dünyasındaki bu yeni yoluculuğumuzda Gökçe Bahadır ile yurt ortasında ve yurt haricinde daha da güçleneceğimize inanıyoruz. Kendisine katkılarında dolayı teşekkür ediyorum.”

“İş Birliğimiz, Her İki Tarafa da Artılar Katacak”

Oyuncu Gökçe Bahadır da yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Roberto Bravo ile birlikte yaptığımız bu projeyi birinci sizlerle paylaştığımız için hayli memnunum. Mustafa Bey’in heyecanı, hayalleri ve markası ismine yapmak istedikleri ile birlikte, karşılaştığım mükemmel ve göz alıcı dizaynlar beni fazlaca etkiledi. Bunun yanı sıra Nihat Odabaşı üzere, görsel dünyanın ortasındaki her ayrıntıya hakim bir gözle de bir arada olmak, onlarca hanımı canlandırmak bana farklı hissettirdi, bayan gücünü ele alan ve bayanlara Bravo diyen bir sinema konsepti benim için epeyce değerli. Tüm bayanlara bravo… Roberto Bravo ile son derece başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum, kendileriyle çalışacak olmaktan heyecan ve memnunluk duyuyorum.”

Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen davete iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Roberto Bravo İdare Konseyi Lideri Mustafa Kamar’ın markanın 75 yıllık öyküsünü davetlilerle paylaştığı gecede, ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ise iş birliğine dair duyduğu memnuniyeti lisana getirdi.

Hibya Haber Ajansı