Şikayetvar değişik şikayetleri derledi

Yeşils

Member
6 Kas 2020
279
0
16
Güveç siparişi verdim bebek bezi geldi

Sipariş ettiği eserin gelmemesini şikayet eden bir tüketici, “Eşime evlilik yıl dönümü diye online alışveriş platformundan güveç siparişi verdim. Firma sağ olsun iki adet jumbo uzunluk bebek bezi yolladı. Şikayetimi bildirip para iadesi istedim. Tekraren müşteri hizmetleri ile görüştüm. Hala 2 iş günü bekleyin diyorlar. Hafta sonu geldi. İade ortasında 2 iş günü bekleyin diyecekler. Kendi kusurlarını bize yıkıp hudut ediyorlar. Güvenilirliği kalmamış” tabirlerini kullandı.

Kargom Türkiye’yi benden çok gezdi diyen bir başka tüketici ise “İnternetten aciliyeti olan bir eser aldım. Kargom Türkiye’yi benden çok gezdi. Yarın da Ege kıyılarında tatile çıkar daha sonra tahminen oradan da Doğu mutfağını tatmak için Gaziantep’e masraf en son istemeye istemeye bana gelir herbiçimde” dedi.

Dağıtım elemanı dış kapımızı kırdı

“Üründe dert yoktu ancak dağıtım elemanı dış kapımızı kırdı o nasıl bir girişti o denli. Pes yani!. Kapının ziyanını karşılamaları için bayiyi aradım bizden değildir diyor bir de küstahça. Kapı bildiğin kırılmıştı” dedi.

Yaşadığı bölgeye baz istasyonu kurulmasını talep eden bir tüketici de, “Nereye gitsem telefon çekmiyor. İzmir Menemen Seyrek’te ikamet ediyorum. Şu telefon yüzünden kimse bana ulaşamıyor eşim dostum telefonumu kapattım sanıyor. Küsüyorlar, benim telefonumu nasıl açmazsın tutumlarıyla saldıranlar oldu. Sokağa çıkmaya çekinir oldum konutumun bulunduğu yerde aslına bakarsanız altyapınız yokmuş. WiFi yok. Telefonum da çekmiyor. Kitap okumaktan gözlerim 2 numara oldu. Kâfi artık şuraya baz istasyonu mu kuracaksınız ne yapacaksınız. İnşaatında kelam ben çalışacağım fiyatsız. Şu bahse bir el atın Allah isteği için sokağa çıkamaz olduk” dedi.

Unun ortasından ikili kaplama diş çıktı

Gelen şikayetlerden bir başkasında de, “Unun ortasından kocaman ikili kaplama esaslı diş çıktı. Bu nedir bu biçimde? Ya çocuğum yeseydi onun gırtlağına takılsaydı? Babamın ağzına geldi. İnsan sıhhatini hiçe sayıyorsunuz, diş nedir ya! Diş ne alaka ne arıyor unun ortasında?” sözleri yer aldı.

‘Anladım’ sözünün kullanımdan kaldırılmasını isteyen bir tüketici, “’Hmm ve ‘anladım’ sözünün kaldırılmasını talep ediyorum. Lütfen gereken yerlere ulaşmasını arz ederim zira kalbim kırılıyor. Gereken her neyse yapılmasını sahiden çok istiyorum. Çok makûs biçimdeyim. Lütfen yani kusura bakmayın değiştiremeyiz ancak ben talep ediyorum” dedi.

Bırak bu çapkın kampanyaları ailene bak biraz

Abonesi olduğu markanın kampanyalarından sıkıntı yakınan bir tüketici, “seneler öncesinde bir elimiz yağda bir elimiz balda. Gel dedin geldik ve aileye katıldık ve geldik geleli yüzümüze bakmıyorsun. Gözün daima dışarıda. Bir kampanya yapıyorsun kendimizi ekonomik gücü olmayan biri üzere çaresiz hissettiriyorsun. İlla gidip öbür operatörden mi gelelim sana kıymetimizi anlaman için. Bu nasıl bir ikili standarttır? Meskenine ve ailene biraz bak artık. Bütçen var ise evvel biz ailenle paylaş. Bırak bu çapkın kampanyaları. Etme. Hürmetlerimle. 8 yıllık abonen” sözlerini kullandı.

Hibya Haber Ajansı