Stellar’ın Cüzdanı Rabet, Masaüstü Versiyonunu Başlattı

cengiz52

New member
4 Şub 2021
494
0
1
Perakende müşteriler için yeni jenerasyon Stellar cüzdanlarından biri olan Rabet, oldukcalu işletim sistemi masaüstü sürümünde kullanıma sunuldu.

Stellar (XLM) ekosistemi için varlıklı özelliklere sahip bir B2C kripto cüzdanı olan Rabet, birinci kere masaüstü bilgisayarlarda başlatıldı.

Rabet cüzdanının MacOS, Windows ve Linux’ta masaüstünde yayına gireceği açıklandı.

Rabet takımının blogunda yaptığı resmi duyuruya göre, masaüstü versiyonu artık genel kullanıma sunuldu.

We are proud to announce that the Rabet Desktop has been released.
🎉
🌈

It is time to turn on the light of the third milestone.
💡
https://t.co/ejErwA2ZiX

— Rabet (@rabetofficial) April 21, 2022

Rabet, MacOS, Windows ve Linux’ta Kullanıma Sunuldu

Rabet cüzdanı, en tanınan üç işletim sistemi MacOS, Windows ve Linux’ta başlatıldı.

Masaüstü sürümünde, Stellar tabanlı varlıkların eklenmesi, yönetilmesi, değiştirilmesi ve aktarılması olmak üzere Rabet’in web orta yüzünde bulunan tüm süreçler destekleniyor. Süreçler, kullanıcı dostu bir orta yüzü ile gerçekleştirilebilecek.

Rabet cüzdanı, Kasım 2021’de mahallî varlığı RBT’yi Stellar blok zincirinde yayınlamıştı.

RBT/USDC, RBT/USDT likidite havuzlarında kullanım, fiyat indirimleri ve bonusları dahil olmak üzere çeşitli yardımcı programların yanı sıra, RBT tokeni Rabet cüzdan yükseltmeleri için bir idare aracı olarak da kullanılabiliyor.

Rabet’in Masaüstü Versiyonu Kullanıcılara Ne Sunuyor?

Yeni sürüm ile Rabet’in platformlar ortası bir cüzdan haline geleceği söyleniyor. Masaüstü sürümünün yapısına dahil edilen Electron aracı yardımıyla, tüm işletim sistemlerinde entegre bir kullanıcı tecrübesi bulunuyor.

beraberinde, Stellar (XLM) müşterilerinin son kullanıcı tecrübesi, Rabet’in takımı için odak noktası olmaya devam ediyor. Müşteriler platform aracılığıyla Stellar’a para yatırabilir ve çekebilir, bunları birbirleri içinde problemsiz bir biçimde değiştirebilir, likidite sağlayıcıları olarak kazanabilir.

Rabet, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü de olmak üzere Stellar tabanlı merkeziyetsiz uygulamalar (dApp’ler) ile etkileşim için bir uç nokta olarak kullanılabilecek.