Trabzonspor’da Dorukhan ve Cornelius’a imza merasimi yapıldı

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Trabzonspor’da yeni transferler Danimarkalı golcü Cornelius ve Dorukhan Toköz için imza merasimi düzenlendi.

“UMARIM AVRUPA’YA GİDER”

Ahmet Ağaoğlu, Dorukhan Toköz’ün gelişimi için Beşiktaş’a teşekkür ederken, “Dorukhan kıymetli bir futbolcu, değerli bir kıymet. gelişmeninde büyük hisse sahibi olan Beşiktaş’a epeyce teşekkür ediyoruz. Dorukhan Toköz umarım Trabzonspor’dan Avrupa’ya sarfiyat. Ortamıza beğenilen geldin kardeşim.” tabirlerini kullandı.

Cornelius’un transferinin şiddetli bir müddetcin akabinde gerçekleştiğini söyleyen lider, “Andreas Cornelius yapmış olduğumuz en kuvvetli transfer. Mayıs ayında başladık, iki kere kesintiye uğradı. Sonuç olarak bugün ortamızda. Kendisine güzel geldin diyoruz.” dedi.

Ağaoğlu’nun öbür açıklamaları şöyle:

“Andreas Cornelius, Lars Olsen’den daha sonra ortamıza katılan ikinci Norveçli futbolcu. İki futbolcuyu da ortamızda gördüğümüz için memnunuz. Cornelius’un menajerine yardımlarından teşekkür ederiz. Parma ile kuvvetli pazarlık süreci oldu. Parma’ya da teşekkür ederiz. Umarım onlar da kısa müddetliğine Serie B’de çaba ederler ve Serie A’ya çıkarlar. Parma Kulübü ile aramız pek güzel.

Kaptan Olsen, Trabzonspor’da hoş anılar bıraktı. Eminim, Vikingler’in çaba gücünü Cornelius da alana yansıtacaktır. Kendisinden beklentilerimiz hayli büyük. Kendisi de bu savaşa hazır olduğunu söylemiş oldu.”

DORUKHAN’IN KELAMLARI

“Trabzonspor’da olduğum için hayli memnunum ve fazlaca gururluyum. Bu projede olduğum için Abdullah Hoca’ya ve idareye teşekkür ederim. İnşallah sonu şampiyonluk olur. Umarım şampiyonlukta hayli büyük katkım olacak.”

CORNELIUS’UN KELAMLARI

“Trabzonspor’da olduğum için fazlaca memnunum. Grup için oynamayı ve kupalar kazanmayı dört gözle bekliyorum. Taraftarların, kulübe ne kadar bağlı olduğunu gördüm. Sabırsızlanıyorum.

Bir santrfor olarak gollerime ekibe katkı vermek isterim. Gol sayısı vermeyeceğim. Alanda olduğum sürece taraftarımız için en uygununu yapacağım. Bundan kuşkuları olmasın.”

61’ER BİN FORMA

Öte yandan Ahmet Ağaoğlu, artık rutin haline gelen futbolculara forma satışını bu seferlik es geçti. Ağaoğlu, “5’er bin forma yerine, iki oyuncumuza 61’er bin fidan bağışı yazıyorum. Sayı daha düşük olabilir lakin manası daha büyük.” dedi.