Trabzonspor’da Edin Visca için imza merasimi düzenlendi

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Fırtına, orta transfer periyoduna süratli bir giriş yaparak Edin Visca’yı renklerine bağlamıştı.Trabzonspor, yeni transferi Edin Visca için imza merasimi düzenledi.

İmza merasiminde konuşan Ahmet Ağaoğlu şunları söylemiş oldu: “11 yıldır Türkiye’de oynayan Edin Visca transferinde bize her türlü kolaylığı gösteren Başakşehir Kulübü’ne, lideri Göksel Gümüşdağ’a, perde gerisinde fazlaca büyük hisse sahibi olan bedelli asbaşkanımız Ertuğrul Doğan’a, Başakşehir CEO’su Mustafa Eröğüt’e, yöneticileri Mustafa Saral ve Ömer Ayvacı beyefendilere hayli teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum.”

“HERKESİN GÖNLÜNÜ KAZANDI”

“Edin Visca, topluluğumuzun ve Türk futbolseverlerin fazlaca yakından tanıdığı, takdir ettiği, 11 yıldır bu ülkede futbol oynayan efendiliğiyle, centilmenliğiyle, performansıyla her insanın gönlünü kazanan oyuncumuzdur. An prestijiyle bordo mavi formayla hizmet edecek. Bizim bedelimiz olarak hizmet edecek bir kardeşimiz.”

“RÜYALARIMIZI SÜSLEYEN BİR KAVRAM”

“Edin, fazlaca büyük bir aileye geldi. Tecrübeli bir futbolcu. Trabzon futbolu biraz farklı yaşar. Biz sabah Trabzonspor ile gözümüzü açar, futbolla yaşar, Trabzonspor ve futbolla akşam yatağa yatarız, gözümüzü kapatırız. Trabzonspor hayallerimizi bile süsleyen bir kavram. Futbolun her şey olduğu bir kent. Futbolcusunu bağrına basan, ailenin bir modülü olarak bakılırsan bir kent burası.

Edin kadromuza güç katacak. Trabzonspor farklı gayeleri olan bir kulüp. Amacımız şampiyonluklar değil Allah kısmet ederse hem şampiyon olmak, hem örnek olmak istiyoruz. İnşallah Edin’e jübilesini Trabzonspor’da yapmak nasip olur.”

Öte yandan Edin Visca da imza merasiminde konuştu. yıllardır Trabzonspor’un kendisini istediğini söyleyen yıldız futbolcunun açıklamaları şöyle:

“Trabzonspor benimle yıllardır ilgilenen bir topluluk. Sayın Ahmet Başkan’a teşekkür ediyorum. Bu transfer sonunda gerçekleşti. Ben de hocayla, Göksel Lider ile konuştum. Müsaade aldım. ‘Trabzonspor’a gitmek istiyorum, burada her şeyi yaşadım. Artık oraya gitmek, şampiyonluk yaşamak, birkaç yıl oynamak istiyorum’ dedim.”

“İSTEKLİ VE MOTİVE GELDİM”

“Bu kulüp, örnek bir kulüp. Coşkulu bir taraftarı var. Bu ailenin kesimi olmak istedim. Çok heyecanlıyım, fazlaca memnunum sonunda. Benim misyonum alanda. 1-2 gün ortasında bu aile atmosferini hissettim. İnşallah herkes için güzeli olur. Tek bu sene şampiyonluk amaç değil, birkaç sene Türkiye’de başrol oynamak istiyoruz. Trabzonspor topluluğu bunu hak ediyor. İstekli ve motive geldim. tekrar bunun altını çiziyorum.”

“YAZ 3 BİN FORMA”

Ayrıyeten Edin Visca ve Ahmet Ağaoğlu içindeki forma diyaloğu da dikkat çekti.

Ahmet Ağaoğlu: “Bosna’nın nüfusu kaçtı?”

Edin Visca: “3 milyon”

Ahmet Ağaoğlu: “Yaz 3 bin forma”

Edin Visca: “Bosna’ya göndeririz başkanım”