Victor Nelsson: Galatasaray ile şampiyonluk kazanmak istiyorum

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Dünya Kupası içinde çalışmalarını Antalya’da sürdüren Galatasaray’da Danimarka Ulusal Ekibi’nden dönen Victor Nelsson basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Dünya Kupası deneyiminden bahseden Nelsson, transfer savlarıyla ilgili de konuştu.

“Gruptan çıkmayı düşünüyorduk”

Milli Kadro ile düzgün bir turnuva geçiremediklerini söyleyen Nelsson, “Danimarka için istediğimiz düzeye çıkamadık. Kümeden çıkmayı düşünüyorduk. Fransa’ya karşı bir maça daha çıktım. Yeterli de oynadığımı düşünüyorum. Sonuç olarak kümeden çıkamadığımız için bir hayal kırıklığı var.

Fransa maçından daha sonra birtakım oyuncularla konuşma fırsatı yakaladım. Beni tebrik ettiler. Kadroma da muvaffakiyetler dilediler.”
kelamlarını sarf etti.

“Çok âlâ bir ekibimiz var”

Takım arkadaşlarına övgülerde bulunan Victor Nelsson, “Performansım daha epey ekiple ilgili. Marcao’nun gitmesi yahut Abdülkerim’in gelmesi değerli değil. Çok uygun bir grubumuz var. Ve arkadaşlarımız bize fazlaca yardımcı oluyor. Bilhassa Torreira defanstaki oyunculara fazlaca yardımcı oluyor.” sözlerinde bulundu.

“Galatasaray ile şampiyonluk kazanmak istiyorum”

Transfere odaklı olmadığını gayesinin Galatasaray ile şampiyonluk olduğunu belirten Victor Nelsson, “Odağım Galatasaray şu anda. Transfere odaklı değilim, gücümü vermiyorum transfer tarafına. Galatasaray ile şampiyonluk kazanmak istiyorum.” dedi.

“Gerçekten yetenekli oyuncular var”

Takımdaki genç oyuncular hakkında konuşan Nelsson, “Gerçekten yetenekli oyuncular var. Mete ve Emin onlardan kimileri. Hepsi gelişime açık arkadaşlar. kimi vakit lisan sorunu olsa da kendilerine yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum.” sözlerini kullandı.

“Daha fazla tecrübeli oyuncu olduğu için bu sene farklı bir Galatasaray olduğunu düşünüyorum”

Bu sene savunmada tecrübeli oldukları için az gol yediklerini söyleyen Victor Nelsson, “Diğer ekiplerin ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi maçlarımızı kazanmak için uğraşacağız. Daha fazla tecrübeli oyuncu olduğu için bu sene farklı bir Galatasaray olduğunu düşünüyorum. Daha az gol yiyoruz. Genel olarak tecrübeli oyuncuların kıymeti büyük.” sözlerini sarf etti.

“Önemli ve kaliteli bir oyuncu”

Icardi’yi kıymetlendiren Nelsson, “İyi bir oyuncu. Hem grup arkadaşları tıpkı vakitte taraftar memnundur bizimle olduğu için. Kıymetli ve kaliteli bir oyuncu.” dedi.