Vincenzo Montella: bu biçimde bir penaltının verilmesi inanılmaz

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Süper Lig’de 34. haftada alanında Trabzonspor ile karşılaşan Adanaspor, müsabakadan 3-1’lik yenilgiyle ayrıldı.

Adanaspor Teknik Sorumlusu Vincenzo Montella, müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu.

Hakem Yaşar Kemal Uğurlu’ya reaksiyon gösteren İtalyan teknik adam, “Şunu söylemek istiyorum, ben bir sözle özetleyemem maçı. Baktığınızda gidişatı değiştiren konumlar oldu. Ligin başından beri hak ederek geldi Trabzonspor. Bizim çocuklarımız sonuna kadar çaba etti ve bırakmadı.

“Var varken bu biçimde bir penaltı gülünç”

Montella, “Hedeflerimiz var, hakemlerle alakalı epey konuşmam lakin VAR varken gülünç oldu bu karar. bu biçimde bir konumda nasıl bir penaltı verildi anlayamadım.” tabirlerini kullandı.

“Dengeli bir hakemin eksikliğini hissettim”

Kırmızı kart cezası niçiniyle oynayamayan Mario Balotelli’nin eksikliğini hissedip hissetmediklerine dair gelen soruya, “Sadece istikrarlı bir hakemin eksikliğini hissettim” karşılığını verdi.

“Maçın gidişatının bu türlü değiştirilmesi inanılmaz”

Vincenzo Montella, “Şu anda yarışın ortasındayız hala, son 10 maçtır durumların geneline baktığımızda bize karşı çalınan durumlar var. Herkes kusur yapabilir, yanlış 11 sürebilirim ben örneğin, futbolcular da yapabilir. Maç başlar başlamaz 1 dakika daha sonra VAR sistemi varken bu biçimde bir durum çalınmaz. Stat full, her insanın bir hayali var. Bu maçın gidişatını bu türlü değiştirmeyi inanılmaz buldum. Üzgünüm bu biçimde konuştuğum için” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.