Kaybolan ve bulunan kadın Milena Santirocco: “Kaçırmak yok, bitirmek istedim”

AIM

New member
27 Şub 2022
814
0
0
Bu bir adam kaçırma ya da cinayete teşebbüs değil. Gece, çok uzun bir sorgulamanın ardından, ortadan kaybolması ve bulunmasıyla ilgili gerçek ortaya çıkar. Milena Santirocco kendi trajik hikayesinden geliyor: Lanciano savcısına “Bunu bitirmek istedim” dedi Silvia di Nunzio.

Kaybolma

Lanciano'lu 54 yaşındaki iki çocuk annesi dans ve fitness öğretmeni, 28 Nisan'da Torino di Sangro'nun pırnal meşe ormanında ortadan kayboldu. Arabası patlak lastik ve yanında çiviyle orada kaldı, telefonu kapatıldı ve Facebook profili kaldırıldı. Bir hafta süren aramanın ardından Milena Santirocco, Cumartesi akşamı Nacca'nın kafesi Castel Volturno'daki bir barda çocuklarını arayabilmek için yeniden ortaya çıktı. Bunun üzerine kulüpten polisi aradılar ve kadın, polis memurları tarafından önce Caserta'daki polis karakoluna, oradan da Lanciano'ya götürüldü.

Kaçırılmanın beklenmedik hikayesi

Giysileri ıslak ve kirli, bilekleri sanki kravatlarla işaretlenmiş olan Santirocco, savcıya iki kukuletalı adam tarafından kaçırıldığını, bu adamların onu bir gölette boğarak öldürmeye çalıştığını ve öldüğüne inanarak oradan uzaklaştığını söyledi. Ancak acısını gizlemek için icat edilen ilk versiyonu, onu saatlerce dinleyen araştırmacıların kafasını karıştırmıştı.

İntihara teşebbüs

Gece boyunca dans öğretmeni daha sonra gönüllü olarak oradan ayrıldığını ve intihara teşebbüs ettiğini anlattı. Bitirme arzusunun arkasında spor salonuyla ilgili maddi sorunlar olabilir. Kadın kafası karışmış, kafası karışmış ve giderek karanlıklaşan bir gelecekten endişe duymuş, bu yüzden kaçmış, kendini suya atmaya çalışmış, canını acıtmış, sonra geri dönmüş, sokakta uyumuş, günlerce dolaşmış, ta ki o ana kadar. Castel Volturno'daki barda yardım istedi.