20 Ekim 2021 Çarşamba maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Alex10

New member
28 Kas 2020
234
0
1
Muhteşem Lig ve Ulusal Grup haricinde da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her müsabakayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların yanıtlarını net bir biçimde öğrenmek istiyor.

Pekala, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 13:00 Ulsan – Pohang AFC Şampiyonlar Ligi Yarı Final Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
  • 13:30 Samgurali – Telavi Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 13:30 Samtredia – Shukura Kobuleti Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 15:00 Lille – Sevilla UEFA Gençlik Ligi UEFA.tv
  • 15:30 Torpedo Kutaisi – Saburtalo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 16:00 Pendik Engelliler – ODTÜ Ampute Futbol Türkiye Kupası TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
  • 16:00 KFUM Oslo – Bryne Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Benfica – Bayern Münih UEFA Gençlik Ligi UEFA.tv
  • 17:30 Spartak Moskova – Leicester City UEFA Avrupa Ligi Exxen, CBC Sport
  • 17:30 Lokomotif Tiflis – Dila Gori Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 18:00 Rijeka – Lokomotiv Zagreb Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Fredrikstad – Strommen Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Raufoss – Stjordals Blink Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sandnes – Asane Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Sogndal – Ham Kam Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Start – Grorud Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:00 Ull Kisa – Jerv Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 19:30 Dinamo Batum – Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 19:45 Barcelona – Dinamo Kiev UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen, CBC Sport
  • 19:45 Salzburg – Wolfsburg UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 20:00 Fuenlabrada – Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:00 Valladolid – Ibiza İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:00 Deportes La Serena – Colo Colo Şili Primera Ligi Bilyoner TV
  • 21:00 Ranheim – Aalesund Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
  • 21:45 Swansea – WBA İngiltere Championship Bein Sports 2
  • 22:00 Benfica – Bayern Münih UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Chelsea – Malmö UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Lille – Sevilla UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Manchester United – Atalanta UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen, CBC Sport
  • 22:00 Young Boys – Villarreal UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Zenit – Juventus UEFA Şampiyonlar Ligi Exxen
  • 22:00 Alcorcon – Leganes İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:00 Lugo – Las Palmas İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 22:00 Always Ready – Wilstermann Bolivya Premier Ligi Bilyoner TV