30 Eylül 2021 Perşembe maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

Alex10

New member
28 Kas 2020
239
0
1
Muhteşem Lig ve Ulusal Ekip haricinde da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her müsabakayı izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?” sorusunu araştırıyor.

Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların karşılıklarını net bir biçimde öğrenmek istiyor.

Pekala, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

  • 13:00 Mardin BB – Gümüşhanespor Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) A Spor
  • 15:30 Kütahyaspor – Darıca G.Birliği Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) A Spor
  • 18:00 K.Karabükspor – Karşıyaka Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) A Spor
  • 18:30 Haka – HIFK Helsinki Finlandiya Veikkausliiga Bilyoner TV
  • 19:45 Antwerp – E.Frankfurt UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 19:45 Fenerbahçe – Olympiakos UEFA Avrupa Ligi Exxen, CBC Sport
  • 19:45 Legia Varşova – Leicester City UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Lyon – Brondby IF UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 19:45 Napoli – Spartak Moskova UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 19:45 Real Sociedad – Monaco UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 19:45 Sparta Prag – Glasgow Rangers UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Sturm Graz – PSV UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Alashkert – HJK Helsinki UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 AZ Alkmaar – Jablonec UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 CFR Cluj – Randers UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 CSKA Sofya – Bodo Glimt UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 KAA Gent – Anorthosis UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 LASK – Maccabi Tel Aviv UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Partizan – Flora Tallin UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 19:45 Zorya – Roma UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen
  • 20:00 Eskilstuna United – Östersunds İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 20:00 Brage – Vasalunds İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 20:00 Varnamo – Vasteraas İsveç Superettan Bilyoner TV
  • 22:00 Braga – Midtjylland UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Ferencvaros – Real Betis UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Genk – Dinamo Zagreb UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Lazio – Lokomotiv Moskova UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Ludogörets – Kızılyıldız UEFA Avrupa Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Marsilya – Galatasaray UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 West Ham – Rapid Wien UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Celtic – B.Leverkusen UEFA Avrupa Ligi Exxen
  • 22:00 Basel – Kairat Almaty UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Kopenhag – Lincoln City UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Feyenoord – Slavia Prag UEFA Avrupa Konferans Ligi Exxen
  • 22:00 Omonia – Karabağ UEFA Avrupa Konferans Ligi CBC Sport
  • 22:00 PAOK – Slovan Bratislava UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Tottenham – Mura UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Union Berlin – Maccabi Haifa UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Vitesse – Rennes UEFA Avrupa Konferans Ligi Yayın Yok
  • 22:00 Curico Unido – Cobresal Şili Primera Ligi Bilyoner TV