BB Erzurumspor Token Arzı Bitexen’de Başlıyor!

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen ve BB Erzurumspor içinde 24 Ekim Pazar günü Sway Hotel’de pek ağır bir iştirakle göğüs sponsorluğu ve token iş birliği lansmanı gerçekleştirildi. Bu iş birliği sonucunda 25 Ekim Pazartesi günü saat 13.00 prestijiyle ERZ Token ön satışı başlıyor. Özgür piyasada fiyatlanan taraftar token ERZ Token’ın 21 Ekim Pazartesi günü saat 13.00’te başlayacak olan ön satışı, 6 ve 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştirilecek.

Ömer Düzgün “Bitexen’le anlaşarak ‘Erzurumspor taraftar token’ çıkarmaya karar verdik”

BB Erzurumspor Lideri Ömer Düzgün, “Şehirlerin bilhassa kent kadro taraftarlarının spora olan sevdasını hepimiz hayli yakından biliyoruz. Bugüne kadar yıllardır ekibimizin gerisinden koştuk. Erzurumspor taraftarının layık olduğu Muhteşem Lig’e çıkmak için azamî biçimde çalışıyoruz. Kalkınmanın temeli iktisattan geçiyor. Bu kural futbol ortasında en temel özelliklerden bir adedidir. İktisatla birlikte futbolcularımıza da hayli iş düşüyor. Spor ekonomimize katkı olsun diye Bitexen’le anlaşarak ‘Erzurumspor taraftar token’ çıkarmaya karar verdik. Tokenler bugün satışa çıkartılacak. Yatırımcılarımızın ve taraftarlarımızın dayanaklarını bekliyoruz. Erzurumspor’u ekonomik manada destekleyecek taraftar token ile bir arada bizler de Muhteşem Lig’e çıkma noktasında en azamî biçimde elimizden geleni yapacağız. Her kazandığımız maçta ve bilhassa Muhteşem Lig’e çıktığımız vakit Erzurumspor token ile hem sizler tıpkı vakitte bizler kazanmış olacağız” dedi.

Kemal Cenk Fazilet: “2 milyona yakın kullanıcımızla spora takviyelerimiz gün geçtikçe daha da artıyor.”

Ön satışla ilgili görüşlerini lisana getiren Bitexen Teknoloji İdare Konseyi Lideri Kemal Cenk Fazilet, “Şu ana kadar Bitexen olarak etkin kullanıcımız 2 milyona yakın bulunuyor. Spora dayanaklarımız gün geçtikçe daha da artıyor. Türkiye’de yalnızca Muhteşem Lig’de değil 1. Lig ve daha alt liglerde de ekiplerimizi destekliyoruz. Yalnızca kadro ve taraftar token’ları ile değil ekiplerimize göğüs sponsoru olarak ekstra dayanaklar de sağlıyoruz. ERZ Coin ile Erzurumspor’un finansal manada token arzını 25 Ekim’de başlatıyoruz. Arz ve ön satım 10 günlük bir müddetçten oluşacak. birinci vakit içinderda 250 milyon token ile başlıyoruz. Bunun yalnızca 100 milyon token’ı birinci arzda kullanılacak. Birinci arzımızın kullanması 0,25 kuruş olacak. Plakamızın 25 olması ve birinci alıcıların daha fazla yarar sağlamaları açısından bunu uygun gördük” dedi.

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek dalının öncü şirketleri içinde yer alıyor. Kendi sadakat coin’ini kesime sunan şirket, Türkiye’nin en geniş eser çeşitliliği ve süreç imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.