Beşiktaş’ta transfer doruğu

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Beşiktaş’ta gündem transfer…

Önceki gün kadronun kamp yaptığı Antalya’ya gelen Lider Ahmet Parıltı Çebi, teknik işveren Şenol Güneş ile transfer doruğu yaptı.

Başkan, transfer talebinde bulunan Güneş’e, “Öncelikli olarak katkı vermeyi düşünmediğiniz isimleri netleştirin. Biz de ona göre çalışma içine girelim” dedi.

Şenol Hoca evvel bek ve stoper istiyor

Güneş, öncelikli olarak her iki bek ve stopere destek talebinde bulundu. Kurallara nazaran her iki kanatta oynama özelliğine sahip oyuncular istediğini söylemiş oldu.

“Bazı bölgelerde yığılma varken kimilerinde alternatif yok”

Tecrübeli hoca, “Rakiplerimiz ile yarışta kalıp şampiyon olmak istiyorsak nokta atışı transferler yapmalıyız. Kimi bölgelere yığılma var. Birtakım bölgelerde alternatif yok. Bunu alttan gelen gençlere talih verip tolare etmek istesek de ne derece başarılı olur kestirmek sıkıntı. Deneyim, güç büyük ekipler için değer arz ediyor. Ben sayılara ve isimlere takılmam ancak muhtaçlığımız var” tabirlerini kullandı.

En az 3 ismin takıma katılması hedefleniyor

Başkan Çebi ise yapılacak desteklerin gidecek isimlerin durumuna nazaran belirleneceğini belirtirken, en az 3 ismin takıma katılmasının hedeflendiği öğrenildi.

Çebi: Şampiyonluk bekliyorum

Başkan Çebi, son olarak, “Şampiyonluk bekliyorum. Bunun için idare olarak gerekeni yapacağız. Yalnızca bizim yapmamız ile olmaz. Teknik grup, futbolcular saha haricinde tüm topluluk birlik içindi üstene düşeni yerine getirmemiz gerekiyor” yorumunda bulundu.

Montero, Masuaku, Emrecan ve Welinton’u takımda düşünmüyor

Öte yandan Şenol Güneş’in; Montero, Masuaku, Emrecan ve Welinton’u takımda düşünmediği açıklandı.