Fabri: Türkiye ya da İspanya’da bir kulüp bulacağıma inanıyorum

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Şenol Güneş’in birinci teknik yöneticilik devrinde 2 dönem boyunca Beşiktaş’ın kalesini koruyan ve ekibin vazgeçilmezi olan Fabri, 34 yaşında ve kendisine grup arıyor.

İspanyol basınına konuşan deneyimli kaleci Beşiktaş’la ilgili tecrübelerinden kelam ederken enteresan sözler kullandı.

“Türkiye ya da İspanya’da bir kulüp bulacağıma inanıyorum”

Fabricio, “Kendimi fizikî olarak güzel durumda hissediyorum. Yeni bir kulüp arıyorum. Kendimi canlı hissettiren bir ekip arıyorum. Türkiye ya da İspanya’da bir kulüp bulacağıma inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

“Beni Beşiktaş ve Deportivo kadar heyecanlandıran epey az şey var”

Kendisini heyecanlandıran bir kulübe transfer olmak istediğini belirten Fabri, Para için hiç bir yere gitmek istemiyorum. Sevdiğim bir kulüp istiyorum. Beni heyecanlandıran şeyler olmalı. Beni Beşiktaş ve Deportivo kadar heyecanlandıran fazlaca az şey var.” şeklinde konuştu.

Beşiktaş’tan daha sonra oynayamadı

34 yaşındaki İspanyol eldiven, 2017-2018 döneminin sonunda Beşiktaş’tan İngiliz grubu Fulham’a transfer olmuştu. Fabri, Fulham formasıyla 1’i U23 ekibi olmak üzere sırf 3 maçta forma giyebildi.

2019-2020 döneminde ülkesinin gruplarından Mallorca’da oynayan Fabri, İspanyol takımıyla 4 maçta oynayabildi.