Harika Lig’de nefes kesen müsabakalar, şampiyonluk yarışı ve küme düşmeme uğraşı tüm süratiyle devam ediyor.
Trabzonspor’un şampiyonluk yarışında ipi ele aldığı ligde Fenerbahçe ise üst üste aldığı galibiyetlerle dikkati çekti.
Galatasaray’ın inişli-çıkışlı seyri sürerken, Beşiktaş ise yeni hocayla şimdiden yeni periyoda odaklanmaya başladı.
Lig bu gelişmelerle devam ederken, “Spor Toto Harika Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 31, 32, 33, 34 ve 35. hafta karşılaşma programlarına ait ayrıntılar muhakkak oldu mu?” sorusu gündeme geldi.
Pekala, Spor Toto Üstün Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 31, 32, 33, 34 ve 35. hafta karşılaşma programlarına ait ayrıntılar muhakkak oldu mu? İşte karşılığı…
HARİKA LİG 31-35. HAFTA
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya bakılırsa, maç programı Ramazan ayına uygun biçimde düzenlendi. Ramazan ayı boyunca akşam maçları saatleri 20.30’da başlayacak. 31. haftadaki Trabzonspor-Beşiktaş uğraşı, 3 Nisan Pazar günü saat 20.30’da başlayacak.
Bir daha sonraki hafta oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisi de 10 Nisan Pazar günü 20.30’da başlayacak.
31. hafta:
2 Nisan Cumartesi
13.30 GZT Giresunspor- Demir Küme Sivasspor (Çotanak Spor Kompleksi)
16.00 Altay-Fraport TAV Antalyaspor (Alsancak Mustafa Denizli Stadı)
16.00 Yukatel Kayserispor- Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.30 Galatasaray-Vavacars Fatih Karagümrük (Nef)
3 Nisan Pazar
13.30 Kasımpaşa-Gaziantep (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 İttifak Holding Konyaspor-Göztepe (Medaş Konya Büyükşehir Stadı)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor (Bahçeşehir Okulları Stadı)
20.30 Trabzonspor-Beşiktaş (Şenol Güneş Spor Kompleksi)
4 Nisan Pazartesi
20.30 Medipol Başakşehir-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Başakşehir Fatih Terim)
20.30 Atakaş Hatayspor-Adana Demirspor (Yeni Hatay Stadı)
32. hafta:
8 Nisan Cuma
20.30 Gaziantep FK-Trabzonspor (Kalyon Stadı)
9 Nisan Cumartesi
13.30 Vavacars Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Çaykur Rizespor-İttifak Holding Konyaspor (Çaykur Didi)
16.00 Göztepe-Yukatel Kayserispor (Gürsel Aksel)
20.30 Beşiktaş-Aytemiz Alanyaspor (Vodafone Park)
10 Nisan Pazar
13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-GZT Giresunspor (Yeni Malatya)
16.00 Demir Küme Sivasspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)
16.00 Adana Demirspor-Altay (Yeni Adana)
20.30 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker Stadı)
11 Nisan Pazartesi
20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Atakaş Hatayspor (Antalya Stadı)
33. hafta:
15 Nisan Cuma
20.30 Yukatel Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.30 Trabzonspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Şenol Güneş Spor Kompleksi)
16 Nisan Cumartesi
13.30 Atakaş Hatayspor-Demir Küme Sivasspor (Yeni Hatay)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)
16.00 Altay-Medipol Başakşehir (Alsancak Mustafa Denizli)
20.30 Fenerbahçe-Göztepe (Ülker)
17 Nisan Pazar
13.30 İttifak Holding Konyaspor-Gaziantep FK (Medaş Konya Büyükşehir)
16.00 Kasımpaşa-Adana Demirspor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.30 GZT Giresunspor-Beşiktaş (Çotanak Spor Kompleksi)
18 Nisan Pazartesi
20.30 Galatasaray-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Nef)
34. hafta
22 Nisan Cuma
20.30 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)
23 Nisan Cumartesi
16.00 Vavacars Fatih Karagümrük-GZT Giresunspor (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Gaziantep FK-Göztepe (Kalyon)
20.30 Adana Demirspor – Trabzonspor (Yeni Adana)
24 Nisan Pazar
16.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor- İttifak Holding Konyaspor (Yeni Malatya)
16.00 Medipol Başakşehir-Atakaş Hatayspor (Başakşehir Fatih Terim)
20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Kayserispor (Antalya)
20.30 Altay-Galatasaray (Alsancak Mustafa Denizli)
25 Nisan Pazartesi
20.30 Demir Küme Sivasspor-Aytemiz Alanyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)
20.30 Beşiktaş-Kasımpaşa (Vodafone Park)
35. hafta:
29 Nisan Cuma
20.30 GZT Giresunspor-Adana Demirspor (Çotanak Spor Kompleksi)
20.30 Fenerbahçe-Gaziantep FK (Ülker)
30 Nisan Cumartesi
16.00 İttifak Holding Konyaspor- Vavacars Fatih Karagümrük (Medaş Konya Büyükşehir)
16.00 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)
20.30 Atakaş Hatayspor-Altay (Yeni Hatay)
20.30 Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)
1 Mayıs Pazar
16.00 Yukatel Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları)
20.30 Göztepe-Çaykur Rizespor (Gürsel Aksel)
20.30 Galatasaray-Demir Küme Sivasspor (Nef)
Trabzonspor’un şampiyonluk yarışında ipi ele aldığı ligde Fenerbahçe ise üst üste aldığı galibiyetlerle dikkati çekti.
Galatasaray’ın inişli-çıkışlı seyri sürerken, Beşiktaş ise yeni hocayla şimdiden yeni periyoda odaklanmaya başladı.
Lig bu gelişmelerle devam ederken, “Spor Toto Harika Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 31, 32, 33, 34 ve 35. hafta karşılaşma programlarına ait ayrıntılar muhakkak oldu mu?” sorusu gündeme geldi.
Pekala, Spor Toto Üstün Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 31, 32, 33, 34 ve 35. hafta karşılaşma programlarına ait ayrıntılar muhakkak oldu mu? İşte karşılığı…
HARİKA LİG 31-35. HAFTA
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya bakılırsa, maç programı Ramazan ayına uygun biçimde düzenlendi. Ramazan ayı boyunca akşam maçları saatleri 20.30’da başlayacak. 31. haftadaki Trabzonspor-Beşiktaş uğraşı, 3 Nisan Pazar günü saat 20.30’da başlayacak.
Bir daha sonraki hafta oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisi de 10 Nisan Pazar günü 20.30’da başlayacak.
31. hafta:
2 Nisan Cumartesi
13.30 GZT Giresunspor- Demir Küme Sivasspor (Çotanak Spor Kompleksi)
16.00 Altay-Fraport TAV Antalyaspor (Alsancak Mustafa Denizli Stadı)
16.00 Yukatel Kayserispor- Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.30 Galatasaray-Vavacars Fatih Karagümrük (Nef)
3 Nisan Pazar
13.30 Kasımpaşa-Gaziantep (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 İttifak Holding Konyaspor-Göztepe (Medaş Konya Büyükşehir Stadı)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor (Bahçeşehir Okulları Stadı)
20.30 Trabzonspor-Beşiktaş (Şenol Güneş Spor Kompleksi)
4 Nisan Pazartesi
20.30 Medipol Başakşehir-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Başakşehir Fatih Terim)
20.30 Atakaş Hatayspor-Adana Demirspor (Yeni Hatay Stadı)
32. hafta:
8 Nisan Cuma
20.30 Gaziantep FK-Trabzonspor (Kalyon Stadı)
9 Nisan Cumartesi
13.30 Vavacars Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Çaykur Rizespor-İttifak Holding Konyaspor (Çaykur Didi)
16.00 Göztepe-Yukatel Kayserispor (Gürsel Aksel)
20.30 Beşiktaş-Aytemiz Alanyaspor (Vodafone Park)
10 Nisan Pazar
13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-GZT Giresunspor (Yeni Malatya)
16.00 Demir Küme Sivasspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)
16.00 Adana Demirspor-Altay (Yeni Adana)
20.30 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker Stadı)
11 Nisan Pazartesi
20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Atakaş Hatayspor (Antalya Stadı)
33. hafta:
15 Nisan Cuma
20.30 Yukatel Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.30 Trabzonspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Şenol Güneş Spor Kompleksi)
16 Nisan Cumartesi
13.30 Atakaş Hatayspor-Demir Küme Sivasspor (Yeni Hatay)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)
16.00 Altay-Medipol Başakşehir (Alsancak Mustafa Denizli)
20.30 Fenerbahçe-Göztepe (Ülker)
17 Nisan Pazar
13.30 İttifak Holding Konyaspor-Gaziantep FK (Medaş Konya Büyükşehir)
16.00 Kasımpaşa-Adana Demirspor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.30 GZT Giresunspor-Beşiktaş (Çotanak Spor Kompleksi)
18 Nisan Pazartesi
20.30 Galatasaray-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Nef)
34. hafta
22 Nisan Cuma
20.30 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)
23 Nisan Cumartesi
16.00 Vavacars Fatih Karagümrük-GZT Giresunspor (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Gaziantep FK-Göztepe (Kalyon)
20.30 Adana Demirspor – Trabzonspor (Yeni Adana)
24 Nisan Pazar
16.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor- İttifak Holding Konyaspor (Yeni Malatya)
16.00 Medipol Başakşehir-Atakaş Hatayspor (Başakşehir Fatih Terim)
20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Yukatel Kayserispor (Antalya)
20.30 Altay-Galatasaray (Alsancak Mustafa Denizli)
25 Nisan Pazartesi
20.30 Demir Küme Sivasspor-Aytemiz Alanyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)
20.30 Beşiktaş-Kasımpaşa (Vodafone Park)
35. hafta:
29 Nisan Cuma
20.30 GZT Giresunspor-Adana Demirspor (Çotanak Spor Kompleksi)
20.30 Fenerbahçe-Gaziantep FK (Ülker)
30 Nisan Cumartesi
16.00 İttifak Holding Konyaspor- Vavacars Fatih Karagümrük (Medaş Konya Büyükşehir)
16.00 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)
20.30 Atakaş Hatayspor-Altay (Yeni Hatay)
20.30 Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)
1 Mayıs Pazar
16.00 Yukatel Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları)
20.30 Göztepe-Çaykur Rizespor (Gürsel Aksel)
20.30 Galatasaray-Demir Küme Sivasspor (Nef)