Jeolog Russi belediye başkanına: “Zavallı şey, doğum sonrası depresyonu olduğu için böyle konuşuyor.” Ve şikayet başlıyor

AIM

New member
27 Şub 2022
795
0
0
BLOGNA Romagna'daki sel ile ilgili bazı açıklamalar nedeniyle saldırıya uğradı ve “doğum sonrası depresyon” sancıları içinde olduğu tanımlandı, ancak belediye başkanı aynı fikirde değil. Bunu bildiriyor Valentina PalliRussi'nin (Ravenna) ilk vatandaşı, dün akşam Conselice'de “Koruyalım Conselice'yi Koruyalım” Komitesi tarafından sel konusunda düzenlenen halka açık bir toplantıda konuk konuşmacı tarafından kendisine söylenen sözleri bir videoyla gösteriyor. akşam, jeolog Claudio Miccoli. Klipte Miccoli'nin şu cümlesi yer alıyor: “Benim için zavallı şey – Palli'nin başka bir olaydaki bazı açıklamalarıyla ilgili olarak şöyle diyor – yakın zamanda bir bebeği olduğu için doğum sonrası depresyon krizinin saldırısına uğradı, çünkü genel olarak bir şeyler söylemek gerekirse o anda tam bir zihinsel dengeye sahip olmamak gerekir”.

Belediye başkanının cevabı kuru: “Beni doğum sonrası depresyonun sancıları çeken, zihinsel kapasitesi olmayan bir kişi olarak tanımlıyor. Merak ediyorum, diyor avukat Valentina Palli, bu kamu girişiminde bana neden bunu söylemeye cesaret edemedi?” Aynı şeyler ve acaba biz kadınlar 2024'te de bu eşi benzeri görülmemiş ve kabul edilemez şiddete maruz kalacak mıyız diye merak ediyorum. Sadece kendim için değil tüm kadınlar için onurumu her ortamda korumaya karar verdim.” Belediye, dün akşam yaklaşık 80 kişinin hazır bulunduğunu ve girişimin internet üzerinden yayınlandığını belirtiyor. “Belediye başkanının yasal tedbirleri açıkladığı, kurumların bir temsilcisine sırf kadın olduğu için yönelik alçakça ve kabul edilemez bir saldırı.”

“Bu kabul edilemez – Ravenna Demokrat Partisi'nin sekreteri bunu anlayışla karşılıyor, Alessandro Barattoni – 2024'te tezlerini sunarken, mükemmel ve tutkulu bir belediye başkanının çalışmalarını ve düşüncelerini itibarsızlaştırma ve doğum sonrası depresyon gibi hassas bir konuyu önemsizleştirme girişimiyle bir annenin durumunu vurgulayacak kadar hakarete ve kişisel meşrulaştırmaya başvurulması .