Ronaldinho: Dünya Kupası favorim Brezilya

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Brezilyalı efsane oyuncu Ronaldinho, başta Lionel Messi olmak üzere birfazlaca hususla ilgili açıklamalar yaptı.

Konuşmasına Lionel Messi ve Neymar’ın performansıyla başlayan efsane oyuncu yaptığı açıklamada, “Messi PSG’ye gittiğinde onunla konuştuk. Hayat bu biçimde, sürprizlerle dolu. Daha evvel de söylemiş olduğim üzere en kıymetli şey onu memnun görmek. Neymar ise ülkemizde bir fenomen, bir yıldız, en büyük idol. Söylenecek fazla bir şey yok. Onun hakkında güzel şeyler konuşmaya başlarsam konuşmamı bitiremem.” dedi.

“Raphinha fazlaca yetenekli”

Vatandaşı genç yıldız dayı ve beraberinde Barcelona’nın transfer listesinde yer alan Raphinha ile ilgili de konuşan efsane oyuncu, “Raphinha benim kentim Porto Alegre’den ve tıpkı mahalleliyiz. Babası epeyce yakın arkadaşım ve onu çocukluğumdan beri tanırım. Baht yapıtı artık Deco ile çalışıyor. İşler artık onun için fazlaca uygun gidiyor. Çok yetenekli bir oyuncu.” halinde konuştu.

“Brezilya’yı favori olarak görüyorum”

Dünya Kupası’ndaki favorisini de belirten Ronaldinho, “Brezilya her vakit bu turnuvada favori. Luis Enrique’nin İspanya’sı da Katar’da düzgün işler yapabilecek güçte. Biroldukça kuvvetli ülke var tabi ancak ben Brezilya’yı favori görüyorum.” sözlerini kullandı.