Shakira: Pique’den daha sonra hayatımın en makûs periyodunu yaşıyorum

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Barcelona’nın İspanyol futbolcusu Gerard Pique’nin ayrıldığı eşi Kolombiyalı müzikçi Shakira, İspanyol futbolcunun kendisini aldatmasının akabinde birinci kere konuştu.

Elle Mecmuası’na konuşan Shakira, evliliğinde yaşanan problemlerin müzik mesleğini nasıl etkilediği sorusuna, “Müzik benim için bir hayat kurtarıcı. Parçalanmış biçimde hissettiğim günler oldu ve bu günlerden yalnızca müzik ile sıyrılabildim. İşin gözümü hayli korkuttuğu günler oldu. Yalnızca çocuklarıma sarılıp, yataktan çıkmak istemediğim günler… Fakat ayağa kalkıp klip çekimine yahut stüdyoya gitmek zorundaydım.” dedi.

“Saklanabileceğim hiç bir yer yok”

Gerard Pique ile olan evliliğinin dağılmasının kendisine nasıl hissettirdiği sorusunu yanıtlayan Shakira, “Evimin önünde 7/24 kampta olan bir paparazzi kümesi var. Saklanabileceğim hiç bir yer yok. Çocuklarımla meskene saklanmaktan diğer dermanımız kalmıyor ve bu onları sahiden berbat etkiliyor.” sözlerini sarf etti.

“yaşamımın en karanlık dönemi”

Pique ile yaşadıklarının berbat bir hayal üzere hissettirdiği söyleyen Shakira, “kimi vakit tüm bu yaşananların berbat bir hayalden ibaret olduğunu ve bir noktada uyanıp bu beladan kurtulacağımı düşünüyorum. Asıl canımı sıkan nokta, çocuklarımın babasıyla aramızdaki hayli özel ve kıymetli sandığım bağın medya tarafınca nasıl istismar edildiği. Tüm bunların da babamın ağır bakımda olduğu periyotta yaşanması ve biroldukca cephede uğraş etmek zorunda olmam beni hayli yoruyor. Muhtemelen hayatımın en karanlık periyodunu yaşıyorum.” dedi.

“Yükümün hafifçelemesini bekleyip, önüme bakacağım”

yaşamındaki güçlü periyoda ithafen konuşan Kolombiyalı müzikçi, “Göğsümdeki hissettiğim bu büyük yükün hafifçelemesini bekleyip önüme bakmaktan öbür dermanım yok.” diyerek kelamlarını noktaladı.

Pique, Shakira’yı aldattı

11 yıldır birlikteliklerini sürdüren Gerard Pique – Shakira çifti, geçtiğimiz aylarda ayrıldıklarını açıklamışlardı. 2 çocukları bulunan çiftin ayrılığının altında Pique’nin, Shakira’yı aldatmasının yattığı öne sürülmüştü.