Susanna Tamaro uyurgezerlik nedeniyle merdivenlerden düştü: “Yaşıyorum, ölebilirdim”

AIM

New member
27 Şub 2022
814
0
0
Trieste kökenli yazar için acı dolu ev kazası Susanna Tamaro. Birkaç gün sonra aynı yazar, “Kalbinin seni götürdüğü yere git” kitabının yazarı, hikayeyi Facebook'ta uzun bir gönderiyle anlatıyor, yaralılarının bir fotoğrafını da yayınlıyor ve kendini şanslı hissettiğini çünkü ölebileceğinin altını çiziyor. .

“Tatil döneminde hiçbir şey yazmadığıma şaşırdın mı? – diye başlıyor Tamaro – Daha önce Italo Svevo olarak bilinen atalarım Ettore Schmitz'in doğum günü olan 19 Aralık için bir paylaşım düşünmüştüm ama 18'inin gecesi çok kötü bir kaza geçirdim. Hatta uyurgezerlik anında bir kat merdiven çıktım.”

“Uyandığımda ve nasıl ineceğimi bilmeden uçtuğumu fark ettiğimde ne büyük bir şok olduğunu söylüyor. Ancak ambulanstayken kendi kendime şunu söylemekten başka bir şey yapmadım: ne kadar mutluyum, ne kadar şanslıyım” Çünkü ölebilirdim ya da felçli kalabilirdim, bunun yerine birkaç kırıkla da olsa hâlâ hayattayım.”

Acıyla mücadele, diye bitiriyor, “seninle paylaşmak istediğim düşüncelere dair tüm enerjimi alıp götürdü. Ama aynı zamanda eğer hala buradaysam bunun aynı zamanda senin sevgin ve bana olan birçok şey yüzünden olduğunu da düşündüm. bizi birleştirin. Bana gönderdiğiniz güzel mesajlar için teşekkür ederim! Yakında dirileceğim!”.