Tanınan Analist, BTC, THETA, ALGO ve GRT Varsayımlarını deklare etti

cengiz52

New member
4 Şub 2021
494
0
1
Yakından takip edilen tanınan analist Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) boğa piyasasının tüm süratiyle devam ettiğini düşünürken, bilhassa bir kripto para için erken bir altcoin dönemi öngörüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcoin Sherpa olarak bilinen trader, Theta’da (THETA) yükseliş yaşanacağını düşünüyor.

“Bence bu, başka altcoin’lerden daha erken ilerleyecek. Birçoklarından daha uzun müddettir bir birikim aralığında ve bir müddetdir hakikaten pompalanmadı. bir epeyce alternatifin SNX’in 2020’de yaptığı üzere görünmesini bekliyorum. V biçiminde geri dönüş/birikim/genişleme.”

Analist ayrıyeten THETA’nın genel kripto piyasasının geri kalanından farklı olarak kendi kaidelerinde hareket etme eğiliminde olduğunu da ekledi.

“THETA, daha güzel performans gösterebilecek bir altcoin. Başkalarından daha uzun mühlet dolandı ve ayrıyeten kendi piyasa döngüleri var.”

THETA yazının yazıldığı sırada 7.42 dolardan süreç görüyordu.

Trader, Bitcoin’e (BTC) bir göz atarak, piyasayı çevreleyen bağlam farklı olduğu için düşüşlerin 2020’de yaşananlardan daha sığ olabileceğini söylemiş oldu:

En son BTC geri çekilmesi %14’ün biraz altında ölçülürken, 2020’nin yükseliştilk evvelki gerilemesi %17 idi.

“BTC: Piyasa yapısı, bağlam, çizelgeler 2020’deki öbür 20 bin direnç fiyat hareketinden büsbütün farklı. birebir vakitte, fiyat ATH [tüm vakit içinderın en yüksek] düzeylerine yaklaştığında geri çekilmelerin o kadar derin olması gerekmiyor.”

ALGO ve GRT

Analist ALGO ve GRT hakkında ise şunları söylemiş oldu:

“ALGO: BTC’den daha uygun performans gösterip göstermediğini bilmiyorum, muhtemel görünmüyor.”

Son olarak, blok zinciri indeksleme protokolü The Graph’a (GRT) bir göz atan analist, token’ın birikim belirtileri gösterdiğini vurguladıktan daha sonra Sherpa, GRT’nin yükselmek üzere olabileceğini söylüyor.

“Bu kripto para kimi birikim belirtileri gösteriyor üzere görünüyor. Hoş bir hacim geliyor. Pasif bir ticaret için burada ölçeklendirmeyi umursamıyorum.”