Yılbaşında şiddet uygulayan iki sanık için 4’er ve 6’şar yıl hapis istendi: “Kızları obje gibi attılar”

AIM

New member
27 Şub 2022
771
0
0
Savcı Alessia Menegazzo, iki buçuk saatlik iddianamenin ardından, 2022’de Milano’da Yeni Yıl Arifesinde yaşanan şiddetin iki kahramanının mahkûm edilmesini istedi. Sulh yargıcı, soruşturma yargıcı Marta Pollicino’nun huzurunda sordu altı yıl şu anda ev hapsinde olan ve cinsel saldırı ve hırsızlıkla suçlanan 18 yaşındaki Mahmud İbrahim için; Ve dört sene 19 yaşındaki Abdel Fatah’a yönelik cinsel şiddet nedeniyle Trento’da tutuklu bulunuyor.

İddianamede yılbaşı anları, kızlara yönelik saldırıların faillerini çerçeveleyen görüntüler, yaşanan ıstırap duygusu, o anların vahşeti, kurbanların etrafı sarıldığı için çıkış yolu bulamama korkusu tüm ayrıntılarıyla ele alındı. onlarca genç. “Sürü bir duvar görevi gördü, bir insan bariyeri yarattı. Kızları eşya gibi fırlattılarcüzdan ya da cep telefonu muamelesi”, savcılığın en zor pasajlarından birinin anlamı.

Piazza Duomo’daki şiddet, mahkeme salonundaki bir tanık, taciz gecesini anlatıyor: “Kıyafetlerini yırttılar, onu korumaya çalıştım ama çok fazla vardı”

kaydeden Sandro De Riccardis

16 Mart 2023

Dün de bugün de mahkeme salonunda tanık, son haftalarda gördüklerini anlatmaktan korkan. Bu duruşmada sanıkların savunma avukatları konuşacak. Ancak 4 Mayıs’ta, kısaltılmış cezaya varmak için sivil taraflar – iki kurban adına Silvia Allai ve Carlo Pellegri, Belediye adına Federico Bier – dinlenecek.

Dün, sınıfta onun yerine kız ifade verdi O geceki birçok cinsel saldırıdan birinin videosunu çeken, 19 yaşındaki bir kız çocuğunun 21 yaşındaki davanın başka bir bölümünde via Mazzini ile köşe başında maruz kaldığı şiddeti anlatan video. Abdullah Bouguedra. “Yerde yarı çıplak gördüm, ceketine sımsıkı sarılmıştı, bir tek o vardı, travma geçirmiş, ağlıyordu, korkudan ayağa bile kalkamıyordu. Ben de kollarımla onu korumaya çalıştım. ama çok fazla vardı, bir grup en az yirmi”, kızın sözleri.

Piazza Duomo’da Yılbaşı Gecesi şiddeti, sürüden ikisi mahkemeye çıkıyor: mağdur olan kızlar sivil taraf olarak görünüyor

Milan yazı işleri ekibi tarafından

22 Aralık 2022

İbrahim, Fatah ve Bouguedra olaylardan birkaç hafta sonra iki reşit olmayan çocukla birlikte polis tarafından tutuklandı. Geçen Aralık ayında, birkaç genç kıza yönelik bu vahşi çete cinsel saldırıları nedeniyle diğer dört erkek çocuk hakkında da bir emir infaz edildi. Geçenlerde Cumhuriyet Savcılığı bu konuda da soruşturmayı kapattı.