Yusuf Yazıcı ve Cemrenaz Turhan sevgili oldu

Alex10

New member
28 Kas 2020
1,044
0
1
Rusya Premier Lig grubu CSKA Moskova’da forma giyen ulusal futbolcu Yusuf Yazıcı ve 2021 yılında Miss Turkey Universe seçilen Cemrenaz Turhan, alakaya başladıklarını açıkldı.

CEMRENAZ TURHAN KİMDİR?

2021 Miss Turkey’de ikinci olan ve Miss Turkey Universe seçilen Cemrenaz Turhan 23 yaşında ve 1.82 uzunluğunda. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği son sınıf öğrencisi.

“BENİ CANSU DERE’YE BENZETİYORLAR”

Cemrenaz Turhan, Miss Turkey Universe seçildikten daha sonra Hürriyet’e özel açıklamalar yapmıştı.

Birinciliğe bu kadar yaklaşmışken ikincilik bir hayal kırıklığı oluşturdu mu?

Asla bu biçimde düşünmedim. Tersine bence burada birinci, ikinci, üçüncü yok. Bizim aldığımız sıfatlar değerli. Benim için Miss Turkey Universe unvanını almak büyük bir gurur.

Yarışa katılma fikri nasıl oluştu?

– Çocukluğumdan beri daima bir tavsiye vardı. Annem öğretmen, babam tabip. Bizim ailemizde akademik meslek biraz değerli. O yüzden akademik ömrüme öncelik verdim. Lisans eğitimimin sonuna geldim ve niye olmasın dedim. Mevzunun buraya geleceğini açıkçası kestirim etmiyordum.

Daha evvel modellik yaptın mı?

Bölümde fazlaca yeniyim. Hiç deneyimim olmadı. Fakat voleybol oynuyorum, ekip sporunun getirdiği bir şey de olabilir; sahnede paniklemiyorum. Aslında yapmam gereken meslek buymuş.

Yarış daha sonrası hayatında ne üzere değişimler oldu?

İliklerime kadar bunu hissediyorum. Zira dehşet bir yoğunluğun içine düştüm. Çok yabancı olduğum bir şey. Daima çekim, röportaj oluyor. Saç, makyaj yapılıyor. Olağan hayatımda makyaj yapmak istemeyen bir beşerim. Hoş bir tecrübe oluyor.

“İŞARET LİSANI KONUŞMAYI ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENDİM”

İşaret lisanını biliyorsunuz. Bunu öğrenmenizin özel bir niçini var mı?

İşaret lisanı konuşmayı üniversitede öğrendim. Okulda bir arkadaşım seçmeli ders olarak almıştı ve epeyce mutluydu. Biz de alalım dedik. Üniversitede severek çalıştığım tek dersimdi diyebilirim.

Oyunculuk üzere hayalleriniz var mı?

– niye olmasın… Meslek hedeflerimde kendi mesleğimi yapmak da var. ömrün getirdiği şeyleri yaşamak istiyorum biraz.