ZIAN ne demek ?

Meltem

Global Mod
Global Mod
6 Haz 2021
1,415
0
1
ZIAN, Ziyaretci Is Aks Yonetimi olarak tanmlanabilir. Ziyaretci Is Aks Yonetimi, bir is ortamndaki asamalarn, calsanlarn ve teknolojinin is sureclerini, islemleri ve calsma standartlarn etkin ve verimli bir sekilde yonetmek icin kullanlan bir yonetim sistemidir. ZIAN, ayn zamanda, ziyaretci is aksnn verimliligini artrmak icin kullanlan bir yonetim sistemidir.

Ziyaretci Is Aks Yonetiminin Amac

Ziyaretci Is Aks Yonetimi, bir is ortamnda, calsanlarn is sureclerini, islemlerini ve calsma standartlarn etkin bir sekilde yonetmeyi amaclar. ZIAN, calsanlarn calsma sureclerini optimize etmeyi, islemleri basitlestirmeyi ve islemleri daha verimli hale getirmeyi hedefler.

ZIAN'n Faydalar

ZIAN, calsanlarn islerini daha etkin, verimli ve kararl bir sekilde yonetmelerine yardmc olur. ZIAN, calsanlarn gunluk islemlerini daha etkin ve verimli bir sekilde yurutmesini saglar. ZIAN, calsanlarn gunluk is islemlerini daha hzl ve daha dogru olarak yurutmesini saglar. ZIAN, ayrca, islemleri hzlandrmak, hatalar azaltmak ve is sureclerini iyilestirmek icin kullanlan yonetim becerilerini gelistirmek icin kullanlan bir yonetim sistemidir.

ZIAN'n Riskleri

ZIAN, yonetim becerilerini gelistirmek icin kullanlan bir yonetim sistemidir. Ancak, bu sistemler kullanlrken baz riskler goz onune alnmaldr. Ornegin, kullanclar sistemi kullanrken dikkatsizlik veya hatalar yapabilirler. Ayrca, ziyaretci is aksnn verimliligini artrmak icin kullanlan teknolojiler, calsanlarn verimliligini artrmak icin kullanlan teknolojilerden daha zor olabilir. Bu nedenle, ZIAN kullanrken, bu riskler goz onunde bulundurulmaldr.